Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

AKCIE - tipy na obchod


stavodesign

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 589
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

  • 2 týdny později...

Dobrý den, zvažuji investici do strojírenského koncernu ThyssenKrupp. Akcie se mi jeví jako atraktivní, ikdyž zisk koncernu klesl o 23 procent proti stejnému období předchozího roku. Na oficiálních stránkách společnosti (www.thyssenkrupp.com) jsem zjistil, že společnost vyhrála kontrakt v Egyptě. Dále hodlá budovat továrnu v Brazílii. Chci se zeptat, jestli je výhodné do této společnosti investovat. 10.4.2006 v 17:40 byl kurz 24,96 EUR/ks. Já myslím, že tato společnost může růst, ale mám mírné obavy

1206

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den, zvažuji investici do strojírenského koncernu ThyssenKrupp. Akcie se mi jeví jako atraktivní, ikdyž zisk koncernu klesl o 23 procent proti stejnému období předchozího roku. Na oficiálních stránkách společnosti (www.thyssenkrupp.com) jsem zjistil, že společnost vyhrála kontrakt v Egyptě. Dále hodlá budovat továrnu v Brazílii. Chci se zeptat, jestli je výhodné do této společnosti investovat. 10.4.2006 v 17:40 byl kurz 24,96 EUR/ks. Já myslím, že tato společnost může růst, ale mám mírné obavy, především z toho, že ThyssenKrupp se snaží převzít společnost Dofasco a to se snaží i konkurenční Arcelor. Co si o ThyssenKrupp myslíte vy? Koupit či nekoupit?

1207

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 5 týdnů později...
  • 5 months later...

Škoda, že tady diskuze o akciích a obchodech moc nejede. Já jsem původně chtěl obchodovat komodity- spready, ale čím více jsem se o tom dozvídal a zkoušel nanečisto, tím více jsem docházel k názoru, že to asi nebude pro mě. K akciím jsem inklinoval už dříve.. Potom jsem však dostal přes prsty s IPB( tuším 2001)-znárodnění, tak jsem si dal pauzu. Teď obchoduji české u US akcie, ale začínám mít pocit, že ty české asi opustím.
K těm tipům, v současné době se očekává korekce nejen u nás, ale i v USA, takže bude možná lépe chvíli počkat na pokles cen. I přesto si myslím, že i nyní jsou zajímavé akcie ke sledování, příp. k nákupu - např. EMMS, NVT, AMD, IAL ...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 months later...

to devaa:
na to, že se jinde se ptáš co to je stochastic a MACD jsi tedy docela suverén s tím LSS, takhle házet %. Ono těch 10% je taková kulatá lidová cifra, a co takhle jen 9,568% za pár dnů, to by nestačilo, ať to vypadá fundovaně? Ať ti to vydrží, ono je fakt že vydělávat se dá na burze i takhle :-)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 5 týdnů později...
  • 2 months later...

×
×
  • Vytvořit...