Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

AKCIE - tipy na obchod


stavodesign

Doporučené příspěvky

NAZDAR LIDI PODIVEJTE SE NA TO JAK DE ROPA DOLU A NA TO JAK JDOU AKCIE SPOLEČNOSTI UAUA AUL CORP. PRUDCE NAHORU SLEDUJI TO JIŽ DELŠÍ DOBU A NESTIHAM SE DIVIT TAK SI ŘIKAM KDYŽ JDE ROPA NAHORU KOUPIT ROPU KDYŽ JDE DOLU TAK PRODAT A NAKOUIT AKCIE UAUA COŽ DĚLA BĚŽNĚ ZA DEN RUST BĚHEM PAR HODIN DOST ČASTO KLIDNĚ I 10% DNES 16.7. DOKONCE AŽ NEUVĚŘITELNYCH 25%!!!!!

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 589
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

  • 1 month later...

Na 2 letem grafu je se velmi hezky rysuje trojuhelnik a jsme na spodni TL. Volatilita titulu je vcelku vysoka a to hraje do karet rychlemu zisku, pricemz staci podle meho relativne maly SL.
Spise se ted obavam celkoveho sentimentu.
Vitezstvi boje o hladinu 10800 na DJ by mohl i na tomto titulu zamichat kartami..

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...

Zdravim Vas, musim se pochvalit (nikdo jiny to za mne neudela ;o)) za svuj obrazek DIA v tomto vlakne z July 11, 2007. V tomto okamziku DJ dorazil na klicovy support na 10.000 bodech. Dokoncil dle meho nazoru korekci ABC od rijna lonskeho roku. Kdyz se tak divam na celou tu korekci, neco takoveho jsem jiz videl, ale v ramci jednoho dne. Pekne jasne citelne 3 vlny dolu, na konci 3ti vlny zvysena volatilita, byt to denni graf ciham opatrne na misto pro vstup do longu. Vsechny noviny uz krici o konci sveta a krachu na vsech burzach, to byva take znameni obratu. Co hraje silne proti jsou makroekonomicke zpravy. Zrychlujici tempo ubytku pracovnich mist v USA, zvysujici se nezamestnanost. Projevy krize v evrope, (v CR to podle mne pocitime velmi, diky ochabnuvsi poptavce po autech, ale to uz patri jinam) kde nas dopady teprve cekaji. Jsem ale spise "technicky typ" a podle mne je docela dobre mozne, ze ABC od rijna07 do ted, rijna08 je jen vlna A jeste vetsiho cyklu dolu. Kazdopadne si myslim, ze nas ted bude cekat prechodne obdobi korektivniho rustu veril bych i hladine 12500 (+-62%), vlny B vetsiho cyklu, ktery skonci do dvou let hrube pod 10000 (7500?).

6221

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 4 months later...

×
×
  • Vytvořit...