Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

MEATS - LEAN HOGS (vepřové půlky)


vlastas

Doporučené příspěvky

Zdravím všechny komoditní obchodníky.... Takže co říkáte situaci ve vepřovém...? Já očekávám v nejbližší době otestování klíčové rezistence na hladině 68 centů a po včerejším obchodním dni zvažte možnost vstoupit do long pozice (vstup nad pondělní high, SL pod trend line). Mědvědům nahrávají i fundamenty, který zvyšují poptávku po vepřovém.... Přikládám denní graf LHG6... Úspěšné obchody přeje Vlasťa

589

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 30
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

i já jsem včera málem nakoupil Call opce v tomto trhu. A jsem rád , že jsem to neudělal. Sázel jsem na to, že bude stále větší tlak na vepřové a hovězí v souvislosti s ptačí chřipkou. Opět se ukázala moudrost zkušených traderů, že tyto fundamenty v době , kdy my o nich přemýšlíme jsou již dávno zakalkulovány v ceně. Přesně to se stalo. Stejně si myslím, že by vepřové mohlo udělat výraznější pohyb na sever. Záleží, jakou psychózu jsou schopni rozpoutat prodejci léků v souvislosti s chřipkou a kdyby se náhodou vyskytl na území USA nějaký případ BSE. To by pak byl asi mazec. Splaskla by vidina exportů do Asie a domácí poptávka by se nasměrovala kam ? Zdravím .... Luboš

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to Luboš:
Pravda, pravda....Stále sázím na to, že nás čeká výraznější pohyb na sever, nicméně call opce jsou pořád docela drahý... Dneska trh vytváří něco jako možný nákup proti krátkodobému trendu.. Co takhle long nad dnešní high + prodej call 68.00 nad rezistenci). ;) Úspěšné obchody přeje Vlasťa

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdar luboši, mám na to dovolenou, dělám co můžu, ale dneska šlo to vepřové opravdu na jih.
Týká se to tedy konkrétně kontraktu LHG06. Jestli to takhle půjde dál a já se budu snažit zvrátit
trh to větší poptávky svojí vlastní spotřebou, pak se klidně budu moct k těm klukům a holkám z LHG06 přidat...
Ahoj. Greenhorn.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím, během včerejšího obchodování se trh dostal na své 6-ti týdenní minimum, nicméně poté co trh otestoval 3x toto minimum (LHG6, 63.750) se do trhu vložili opět nakupující s tím, že trh je již dostatečně nízko a vhodný k nákupu... Doporučuji zvážit long (vstup nad včerejší high, SL dle uvážení, PT horní hrana kanálu). Přikládám můj pohled na trh. Úspěšné obchody přeje Vlasťa

658

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

Podle mého názoru není momentálně zájem obchodovat s Lean Hogs. Nikdo na to netlačí. Nejbližší kontraktní termín je únor. Takže si myslím, že to půjde spíš na jih, nebo stále do boku. Uvidíme, jaká situace bude na přelomu 1. a 2. lednového týdne. V podstatě stejná situace, kterou jsem popisoval 18.12.2005
Greenhorn.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 months later...

Vypadá to, jako by se chystal obrat trendu do long. Myslím, že páteční tabulky budou ve znamení nástuptu spekulantů do short pozic ( v poslední době jich i tak otevřeli dost) a pokud to půjde všechno hladce, tak by to mohli COMMERCIALS otočit. To by potom mohlo běžet pěkně rychle na sever, jak se budou spekulanti zbavovat svých shortů. Pokud už to ovšem nenastane do pátku. No snad to nepůjde tak rychle.
Greenhorn.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...