Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Grafy na financnik.cz


Doporučené příspěvky

Zdravim Tomase a Petra, smekam pred Vama.
Precetl jsem si VAs server a jsou tu super zajimave vecicky. Je videt, ze se tomu venujete podstive.
Trenuji na Vasich grafech, ktere mate v pomuckach. jen by me zajimalo, jak jsou zpozdene?
Napriklad kdyz dam
quote.barchart.com/chart.asp?sym=GCG6&code=BFNCZ
a davam refresh, jsou to skutecna on-line data a nebo tam je spozdeni?

Vas spokojeny ctenar.

Jirka
(tu) (tu) ;) ;) (tu) (tu)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 year later...

Dobrý deň

Všimol som si pri pozorovaní grafov s opozdenými dátami, že cenové rozpätie sa hýbe aj počas nočných US hodín. Tzn. že
aj na časovej osi od 16:00 do 07:00 je vidno pohyb ceny. Môžete mi prosím vysvetliť, kto vtedy tou cenou hýbe?
Konkrétne mám na mysli ES Z7.

Ďakujem

Braňo

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobry den

Rad by som sa spytal ci grafy uvedene na financnikovi su presne, myslim co sa tyka cien a tiez indikatorov v nich pouzitych. Daju sa indikatori v tychto grafoch pouzivat na analyzu trhov?

Vlastnim TNT ale tam sa nedaju zakupit real data tak riesim otazku ako budem obchodovat v reali. Venujem sa swingovemu obchodovaniu (kde stacia aj opozdene data) a nie je mi jasne real obchodovanie.

dakujem

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to Majsterko,

jaké grafy? To jako jestli jsou z reálu, nebo jsou vymyšlené?
Pro live obchodování potřebuješ brokera, poskytovatele dat. chart prog. pro zobrazování, front-end pro zadávání příkazů.
Doporučuji přečíst diskuzi " Brokeři " a " Software a knihy ".Při testování ti stačí pouze data a program na zobrazení grafů.

S pozdravem Richard

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to danek

vsetko mi je jasne, planujem pouzivat IB pri real obchodovani, len trochu som vedla ohladne toho ci mozem vyuzivat grafy a ich indikatory pri vstupoch a vystupoch v trhu prave v danom dni(myslim grafy uvedene na financnikovi). plan na vystup a vstup si spravim na zaklade analyzy na TNT den pred ale ide mi o to ci mozem vyuzit prave tieto grafy a ich indikatory napr. RSI a EMA v danom dni na potvrdenie mojich planov z predzhadzajuceho dna na buy al. sell prikaz kedze TNT neumoznuje real time data

ospravedlnujem sa za zle formulovanu otazku z minula

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...