Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Forex a daně


Dann

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 192
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

pfeit
před několika léty stačil v jedné bance v Baslu jen pas a ty peníze..:-)....nemyslím, že se podmínky nějak podstatně změnily, švýcarské banky fungují úplně stejně, jako jiné v Evropě (ne u nás), ty "tajemné" vyžadují navíc jen limitní vklady, nejčastěji je minimum 10.-50.000 eur (nemusí být hotovost, stačí i převodem) a určitý roční objem pohybů na účtě...na každých stránkách bank je o tom informací hafu...
SID

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To Sid
Mám link na několik stovek CH bank,ale na mnoha jejích stránkach není skoro žádná info,samo že u některých něco je.Třeba UBS má tam i poplatky,za to druzí tam nemají ani webový stránky.Dokonce požadují(možná některé)prokázání příjmu,či fakturu za služby,aby porovnaly zda se tam opravdu zdržujete.Dotaz je zda by jim stačil výpis obch.rejstřiku,nebo by po někom mohli požadovat snad daňové přiznání? :S

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to TEQA

Takže k založení účtu ve Švýcarsku mi stačí, když tam osobně dojedu, předložím pas a složím zálohy třeba ty 2000 euro?
Myslel jsem, že toho chtějí víc, myslím těch dokladů...
Jak realizuješ výběry(myslím tím placení daní) a je tam určený nějaký minimální měsíční obrat?
Díky...
Marek

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...