Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Spolehlivost FX brokeru


bob

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 2,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Airmike Napsal:
-------------------------------------------------------

> moje spready
> USD/JPY-1,6, EUR/USD-0,9, USD/CHF-2,5 GPB/USD-2,5

Můžeš napsat jaký broker ti dává tyhle spready? Na předchozí stránce jsi psal: IBFX som asi rok a spokojny velmi niesom, spready su velke, gumy na spravach nehorazne niekedy aj 50-60 pips, hlavne na GBP/USD a CADe. su aj lepsi brokeri.
Díky.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Airmike: Ak citas forexpeacearmy, pravdepodobne si sa rozhodoval medzi Oandou a MBTrading, ako aj ja. Preco si sa rozhodol pre Oandu? Lebo Felix a Rob pouzivaju MBT, ja teda takisto. Mna presvedcili ani nie spready ale to, ze MBT je ECN, a teda nemaju zaujmy proti klientom, dalej MBT je primarne stocks & futures broker, co ho u mna zaraduje do kategorie slusnych brokerov kontrolovanych nielen NFA. Oandu som este neskusil.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

fyzik

MBT je jednoznacny favorit koli serioznosti , ale ja sa stale radim do kategorie traderov ktory potrebuju mat najnizsie spready, Oanda ma pri prepocte nakladov oproti MBT vyhodu, ked si zapnes oba terminaly, naraz vidis ze Oanda ma identicke spready ako MBT ale MBT ma + poplatky. druha vec je pre mna tak dolezite graficke riesenie a obchodovanie s grafu, a nakoniec celkova jednoduchost platformy, MBT Navigator je proste prilis sofistikovany soft na mna, ja mam rad velmi jednoduche veci a tak som sa rozhodol pre oandu, pricom nevylucujem ze sa neskor prepracujem k medzibankovemu trhu, ale zatial vyhrava jednoduchost a mensie naklady. uvidime co bude, dam tomu cas.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to PaJaSoft

teraz ma napadla jedna vec, vravel si ze ma MBT nejaky plugin , cez ktory sa da prepojit MT4 s MBT navigatorom cez API, znamena to teda ze by sa dal prepojit MBT navigator urceny na trading stocks a futures, a dosiahli by vlastne brokera ktory ma minimalne poplatky na trading s platformou MT4. to by bola super vec.. len skor ako za tym pojdem rad by som vedel ci som to pochopil spravne.

dik

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Tak dnes nám slávnostne e-mailom oznámil náš Velocity4x že končí a postupuje nás brokerovi Forex.com. Ono možná by to ani nevadilo (spready má podľa ich www o niečo lepšie) , ale problém je ten že nejdú na platforme MT4 ale majú vlastnú. A tak sa my skalní MT4 môžme poberať. Môžme si požiadať o zrušenie účtu, zatiaľ neuvádzajú koľko si od nás za to zinkasujú a založiť si účet inde. Tak šťastné a veselé ....

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...