Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Spolehlivost FX brokeru


bob

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 2,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

  • 2 týdny později...

Ahoj,
nemáte někdo založený účet u MIG ? Já ho zrovna zakládám a nějak nerozumím tomu co po mně chtějí. už jsem v poslední fázi kdy mám vyplnit a podepsat tři dokumenty co mi poslali mailem ( Remittance advice, Funds transfer advice form, confirmation Letter) a nevím si s tím rady. Má s tím někdo zkušenost? děkuji předem.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravim,
nieco ma napadlo, a tak by som potreboval od vas feedback ("je to blbost lebo...") skor, nez to skusim. Nasiel som nahodou forexoveho brokera, ktory sa chvali, ze nema Rollover Fees. A tak som sa zamyslel: dajme tomu, ze si u neho otvorim short poziciu GBP/JPY a sucasne long poziciu GBP/JPY u nejakeho ineho brokera, ktory mi bude platit Rollover Fee. Tym na pohybe nic nezarobim ani nestratim, zaplatim 2x spread, ale za niekolko dni sa mi u prveho brokera nazbieraju rollovery, prekrocia 2x spread a som v pluse. Ze by sa dalo takto bez rizika zbohatnut? ;)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To fyzik,
určitě to jde. Tento přístup popisuje i Rob Booker ve své knize o obchodníkovi Harry Banesovi - "Advnetures of a Currency Trader". Pak mu ale prý všichni No Rollover Fees brokeři zavolali, že už nemůžou dále nabízet obchody bez Rollovers.
Objevil jsem taky jednoho takového: forexgen.com
Shodou okolností hned druhý den přišel od Felixe email, že je lepší si na tohohle brokera dát pozor.
Podle mě jediné riziko je ten bez-Rolloverový broker.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahojte,
tak dnes nastalo zrejme rozuzlenie v pripade re-quotovania v CMS. Prikladam vycuc z emailu od nich:
The Compliance Department of Capital Market Services, LLC (“CMS”) has reviewed the claims submitted by you since November 9, 2007 (RT # 37403). While you do not cite any specific trades in your account (Account # xxxx), you claim that your trades are “constantly requoted”.

Our review of the trading in your account shows that you regularly submitted orders with “out-of-market prices”, i.e. prices which are not available within the system. The frequent occurrence of such out-of-market orders is unusual and suggests a possible abuse of CMS’ trading system. A review of the trades in your account shows that orders which experienced requotes were properly requoted by CMS’ dealing staff from out-of-market prices to current market prices. By doing so, CMS’ dealing staff properly followed their procedures.

CMS regrets to learn of your dissatisfaction with its services. While we have striven to provide the best customer service to you possible, it seems that our company may not be the best match for your needs. As such, CMS believes that the best solution would be to close your account at CMS and for you to find a better match with another forex broker.

We request that you close any open positions in your account by Friday, November 30, 2007, 15:00 Eastern Standard Time, after which CMS will close your account. CMS reserves the right to close your account and any open positions in your account after November 30, 2007, 15:00 EST. CMS will not be responsible for any losses incurred.

Volny preklad:
Presli sme staznosti, v ktorych ste nam reklamovali sustavny re-quoting cien pri zadavani prikazov.
Po preskumani vasich prikazov sme zistili, ze ste prilis casto zadavli prikazy za ceny, ktore neboli v danom case na trhu. Tento sposob obchodovania je nezvykly a je mozne ze zneuzivate obchodny system CMS.
Vzhladom na to, nas dealing desk spravne postupoval, ked vam posielal vase prikazy na re-quote, ak cena uz nebola k dispozicii.
Je nam luto ze s nami nieste spokojny, avsak vzhladom na uvedeny sposob obchodovania zrejme nasa spolocnost nie je tym najlepsim pre Vas. A preto verime, ze najlepsim riesenim situacie je zrusenie uctu a najdenie si ineho brokera.
Ziadame Vas o uzavretie vsetkych pozicii do piatku 30.11, kedy CMS uzavrie vas ucet.

Dute: takze blacklist existuje.. len to trvalo 2 mesiace kym to z nich vypadlo. smiling smiley

Endy

Link to comment
Sdílet pomocí služby

@ Endy
Skoda slov:) Ale si prvy ktoreho vyhodili, ja som stale este len cakatel:)) Asi im sibe, pretoze po tom vsetkom co som im napisal a poslal, mi zaslali dotaznik v ktorom sa opät pytaju na vsetko ohladom PC, system,IP,firewall,antivir,typ pripojenia atd. Som im napisal ze nie som na hlavu udrety aby som im prezradzal antivir,firewall a hlavne som im uz minimalne 2x pisal ze pri vypnutom,odinstalovanom firewalle,antivire sa to chova uplne rovnako.No komedia. Asi maju predpis co vsetko sa ta musia kolkokrat opytat aby mali krytie.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ten MIG opravdu asi není nezajímavý, dokonce se tam dá domluvit i německy, což umím malinko lépe než anglicky, takže bych to snad měl zvládnout s pomocí slovníků. 2000 USD není málo, ale začínal jsem v přepočtu s 1500 USD zhruba 29 000,CZK u nejmenovaného u nás dnes známého brokera a jdu od nich, jelikož je to dle mého děsivé. Zkusím demo a uvidíme. Menší kapitál stačí snad jen u XTB a to ještě v CZK, ale.....

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To [bold]Endy [/bold]:

ahoj, a jak jsi obchodoval ? Vim zbezne z chatu co jste s kolegou meli za problemy s CMS, ale nejak mi uniklo jestli s kolegou skalpujete nebo ne ? Jestli skalpujete tak CMS neni vhodnej broker - myslim ze tady o skalpingu vs retail brokeri bylo napsano celkem dost, a mimo jine i na forexfactory ve forech, kde meli lide podobne problemy s Rbrokery jako vy...pro skalping jsou dobri nekteri ECN ( nejlepe ti co to primo uvadeji - tj. skalping povolen ), nehlede na to, ze je pro ne z principu snazsi zajistit dostatecnou likviditu na danych cenach nez pro mensi Rbrokery. Ale to je jen muj nazor :-)
Jinak neznam tvou komunikaci s CMS ( jen z rozcarovanych reakci na chatu ), ale presto mi prijde odpoved z CMS dostatecne seriozni a v souladu s obchodnima podminkama, ktere maji (tj. mimo jine ze s tebou mohou kdykoliv ukoncit jednostranne smluvni vztah, pokud se jim nebudes " libit " - podle me bezna formulka u vetsiny firem, ktere poskytuji sluzby, ne jen u CMS, brokeru, ale i u fy v CR/EU/US)...

Kazdopadne hodne stesti s novym brokerem a jen skvele obchody!!! ;) (tu)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj,
ano, to co poslali v maili je jasne ako facka..
Problem je v tom, ze toto ti oznamia po 2 mesiacoch, ked ta natahuju ako gumu na trenkach, robia z teba vola co nevie co je PC a ze cd nie je vysuvny stojan na pohare. Vsomezne ta posielaju preinstalovat pocitac, PC a neviem co este.
A bum, potom pride takato odpoved.
Preco to nepovedia hned na zaciatku?? To podla mna seriozne nie je.
Co sa tyka scalping nescalping, velmi velmi vynimocne som pozicie uzatvaral do hodiny, skor som to vzdy drzal dlhsie.

Co sa tyka "pajasoftieho" konstatovania o tom, ze broker ma pravo na zaklade zmluvy na tamto a na hento.. ved to tu nikto nespochybnuje.

Nechcel som, a ani nechcem, aby si niekto vykladal to, co som tu napisal, za stazovanie.
Jedine co som chcel bolo popisat jednu zaujimavu (aj ked otravnu) skusenost s brokerom pre ostatnych.

Nic sa nedeje, prachy sa presunu a pokracujem kde som prestal takze v pohode. :)
Caves,
Endy

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...