Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Spolehlivost FX brokeru


bob

Doporučené příspěvky

Mozes sem hodit ten email, v ktorom ti uvadzaju postupenie FOREX.COM?
Ja som tiez u Velocity a je pravda ze som dostal nejaky divny email o novom accounte u FOREX.COM, ale ziadne oficialne postupenie alebo nieco take som nedostal.


fishersk Napsal:
-------------------------------------------------------
> Tak dnes nám slávnostne e-mailom oznámil náš
> Velocity4x že končí a postupuje nás brokerovi
> Forex.com. Ono možná by to ani nevadilo (spready
> má podľa ich www o niečo lepšie) , ale problém je
> ten že nejdú na platforme MT4 ale majú vlastnú. A
> tak sa my skalní MT4 môžme poberať. Môžme si
> požiadať o zrušenie účtu, zatiaľ neuvádzajú koľko
> si od nás za to zinkasujú a založiť si účet inde.
> Tak šťastné a veselé ....


Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 2,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Navic pokud prepises v nastaveni uctu login, password a misto toho Velocity server tam das IP:Port co ti poslali, tak se nalogujes stavajici instanci MT4 od Velocity. Takze jsme tim vic ziskali, nez ztratili. Muzem mimo MT4 obchodovat i jinymi platformami a napriklad Ninja Trader je dle meho reseni otevrenejsi individualnimu dovyvoji a lepsi nez MT4.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

No prave som to vydiskutoval s FOREX.COM supportom, treba tie nove informacie o logine nabuchat do MTcka a ide sa dalej ako do teraz.

Andrew F: Velocity4x is a new partner of ours. We will be the clearing house for velocity4x and you will be able to log into your account through the velocity4x website by Sunday at 5 pm.
Endy: but i will trade using MetaTrader sw as I used to until now, correct?
Andrew F: Yes you will trade through metatrader with that new id.

habaso Napsal:
-------------------------------------------------------
> Navic pokud prepises v nastaveni uctu login,
> password a misto toho Velocity server tam das
> IP:Port co ti poslali, tak se nalogujes stavajici
> instanci MT4 od Velocity. Takze jsme tim vic
> ziskali, nez ztratili. Muzem mimo MT4 obchodovat i
> jinymi platformami a napriklad Ninja Trader je dle
> meho reseni otevrenejsi individualnimu dovyvoji a
> lepsi nez MT4.


Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahojte som tiež u Velo a na tento krok som už dlhšie čakal, potom čo to oznamoval cik už v minulýchtýždňoch. Dnes mi práve prišiel e-mail od cik, že prišlo včera k dohode s FOREX.com (GAIN) a MT4 ide pod nich. Už som sa skúšal nalogovať, všetko je ako pred tým a cik všetky informácie dosť podrobne rozpísala v emaily. Vyzerá to dobre ....FOREX.com má niektoré spredy dokonca lepšie ako Velo a s menom GAIN Caital sa cítim predsa len istejšie. Mám z toho dobrý pocit.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

U niektorých to zistíš hneď ako pozrieš na spredy. Väčšinou broker s fixovaným spredom nie je no-delaing desk, ale vychádzam z názoru iných i keď rozdieli už evidujem i v real podmienkach. Na jednom účet má fixovaný spred a na druhom pružný. Pri obchodovaní na pružnom mám počas silnej volatility lepšie vstupy ako na fixovanom. No najlepšie je takéto veci zistiť sám v obchodovaní. Nie každému to vyhovuje čo som tu čítal.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to [bold]Andrea84[/bold]

ahoj, spolehlive se to zjistit neda, protoze broker neodhaluje vic nez musi, ale podle me se non-dealing desk daji poznat podle toho, ze

1. jsou zapojeni do ECN ( obvykle se tim chlubi vsude, kde mohou, stejne tak jako ze nejsou DD ),
2. orders posilaji na trh STP(Straight Through Processing) - tj. bez prostrednika DD,
3. pohyblive, nizke spready (na eur/usd napr. 0-1 mimo vice volatilni casy, moznost obchodovat uvnitr spreadu,atd.) - to jsou spready,ktere DD broker podle me z principu jeho fungovani nenabidne...

pokud toto broker tvrdi, pak je podle me dobry zkusit o nem najit nazory&zkusenosti jinych traderu, a vyzkouset demo.

NDD jsou napr. EFX/Dukascopy...na FXCM bych si daval z hlediska NDD pozor, neni to s nima az zas tak ruzovy:-) vice na
nondealingdesk.blogspot.com/ a philove foru nondealingdesk.com/

At se dari obchody ;) (tu)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...