Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Spolehlivost FX brokeru


bob

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 2,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

timd
při vstupu do obchodu mam nastaven SL na 10 pips a TP 15 pips, používám 5min 1min a 10s graf. Pokud chybně určím okamžik vstupu uzavřu pozici většinou dříve než dojde na SL. Jde-li obchod mým směrem posouvám SL na 1 min. grafu. Obchoduji hlavně EUR/USD, USD/JPY a EUR/JPY. Jinak se snažím dodržet pravidlo po 2 ztrátách v ten den obchodování končí.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to timd používám skupiny EMA, krátká skupina EMA 3;5;7;9;11;13 žlutá , dlouhá skupina 21;24;27;30;33;36 zelená a samostatně EMA 55. Vstup long když projde žlutá nad zelenou a nad EMA 55, no a short opačně. Pro doplnění mám přidán PSAR A BB, průchod PSAR z vně dovnitř BB většinou signalizuje výraznější pohyb.

4817

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Airmike:

Měla bych na vás malou otázku. Z vašich příspěvků na foru jsem pochopila, že používáte účet u firmy Aleccoh, máte s ní nějaké bližší zkušenosti? Nebo víte něco blíž o jejím majiteli? Na forexbastards jsem si na ní přečetla hodně kladných referencí a líbí se mi že tam odpovídá i sám majitel. Něco jsem si o něm přečetla i na jiných forech, ale zajímal by mne váš názor. Docela mne odrazuje krátká historie firmy, také to že je to Market maker, ale naopak jsou zajímavé již zmíněné reference, spready, počet instrumentů, atp.
Zajímal by mne váš názor :)

Předem díky

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...