Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Spolehlivost FX brokeru


bob

Doporučené příspěvky

Jeste dotaz ohledne tech spreadu. Ja jsem si asi naivne myslel, ze CMS ma spredy pevny. Obcas jsem si vsim, ze mi klesl u EURUSD spred na 2 pips (v noci). Smerem nahoru jsem si toho jeste nevsiml. Asi nevim, co jsme podepsal. Muze mi to nekdo, kdo se tim prokousal objasnit.

Diky, bob

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 2,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

To Pauli
na ten tvůj spread (obrázek cable) koukám jak jeptiška na tanga... Schválně jsem kontaktoval zástupce a taky CMS a pokud znáš přesně čas (případně pokud jsi utrpěl v té době nějakou ztrátu v otevřené pozici) kontaktuj je, samotné by je to zajímalo a zdůvodňují to "neznámým" errorem...Osobně jsem tohle viděl naposledy u CMS před dvěma roky, kdy u eura se zbrzdil nákup oproti prodeji asi na deset vteřin, tehdy o šest pips...
SID

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To Sid
začalo to tím, že mi vypadlo spojení asi 30 minut před daty, (mám nastaveno autoreconect), když se to dlouho nemohlo připojit tak jsem to ukončil a rozjel znovu. Na třetí pokus se to rozjelo i s tímto spreadem, ale jenom na GBP, EUR bylo OK. Naštěstí jsem žádné příkazy nedával a raději jsem PC celé restartoval. Po restartu asi ve 14:40 bylo vše OK. Dokonce jsem šel short na GBP za MO a SL a PT jsem zadal bez problému. Je dobré vědět, že v případě opakování neznamého erroru by to šlo reklamovat. Díky.
Pavel

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Pripájam sa ku gladerovi: Včera ma Interbank Fx vyzval na zmenu demo serveru a založenie nového demo účtu (podotýkam, že sa to týka len demo účtu!!!), kde som si zvolil medzi standardným účtom a mini účtom. Pri miniúčte teraz ak zadám veľkosť 1, automaticky je to jeden minilot, keď zadám veľkosť 0,1 je to jeden mikrolot a keď zadám 0,01 je to jeden nanolot. Takže včera som zatváral pozíciu pri +22pips a bolo to len 22 centov :).

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Volf Napsal:
-------------------------------------------------------
> glader:
> ne nanoloty, ale mikroloty. A 1 pip není 1 cent,
> ale 10 centů, protože 1$=100 centů (cent=100).
> Milan


Milane, toto co jsi popsal je u normalniho / stnadart uctu, ale u miniuctu jde zhadat take "mirko" tudiz uz to neni mikro ale o jednu nulu doazdu...

viz galant

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...