Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Spolehlivost FX brokeru


bob

Doporučené příspěvky

AK je to tak ako píše rbitter, tak potom nemá žiadnu šancu s tým niečo urobiť, pretože ten známy je rozvedený a bezdetný. A zaregistrovať si takýto účet na "kamoša" nie je práve výhra. Takže mu vlastne zostáva nájsť si úplne iného fx brokera a založiť si účet nanovo. Neviem či to bude chcieť takto riešiť pretože CMS má otestovaný a bol spokojný... Možno treba ešte skúsiť nakontaktovať toho človeka zo CMS či by sa s tým nedalo niečo urobiť... Uvidíme. Sám som na to zvedavý. :S

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 2,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

To Rbitter
Nemáš pravdu, i když ukončí smlouvu (s poplatky) a smlouvu nahradí jinou smlouvou jen s CMS bez té...firmy, bude podle mne dále obchodovat bez poplatků. Ani CMS není tak hloupá, aby se zbavovala klientů a vázala je na nějakou starou smlouvu s prostředníkem, když to klient na základě nových skutečností odmítne.. Psal jsem o tom už ve 3.díle seriálu o FX, ten tvůj kolega si nepročítá nabídky a obchodní podmínky různých společností (těch solidních s certifikací a ne nějaké offshore) bez poplatků a otrocky platí někomu "desátek" vlastně za nic ? Pokud počítám dobře, kdyby obchodoval jen jeden lot denně na euro, cable a frank, tak denně tři loty x cca 250 obchodních dnů/rok x 30 dolarů poplatek za lot x nyní asi 24,- Kč/USD, tj. ročně přes půl miliónu Kč jen na poplatcích... - šílené !! Každý rok nové auto solidní střední třídy...
Návod jak z toho už jsem popsal výše..
SID

Link to comment
Sdílet pomocí služby

urcite nebude problem zmluvu s fx.sk vypovedat, a nasledne sa zaregistrovat o cms-ked uz nic ine tak zrusit najpr ucet a zase ho obnovit uplne v pohode na vlastne meno ( to by malo ist, ak si vsak precita zmluvu bude mudrejsi ), Sid ma pravdu ked bude obchodovat len s cms, ziadny pravny vztah uz s fx.sk nema, a teda im nema a nemusi platit

Martin

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravim,

Ak chcete obist Introducing Brokera, ktory Vam uctuje poplatky, treba napisat do CMS, ze si dalej nezelate byt s danym IB asociovany a chcete obchodovat bez poplatkov, priamo v CMS. Odpisu Vam a daju presne instrukcie, co od Vas vo Vasom pripade pozaduju. Zrejme im iba danu Vami podpisanu poziadavku bude stacit poslat mailom. Do niekolkych dni Vam to schvalia a mozete zacat obchodovat bez poplatkov.

Stale sa vsak cudujem, preco tolko ludi pouziva Visual Trading a CMS. Su aj lepsi brokeri, s lepsimi podmienkami a kvalitnejsou platformou. Osobne som tiez zacinal u CMS, este ked zacinali, co bolo katastrofalne, vtedy to padalo uplne vzdy. Aj ked je Visual Trading moja "srdcovka," casom som pochopil, ze existuju aj lepsi brokeri a platformy. Je vhodna pre zaciatocnikov, no pre narocnejsie obchodovanie ani CMS, ani VT nestaci.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To fxhill.com:
Zareagujem na Tvoju poslednú vetu z príspevku: Je vhodna pre zaciatocnikov, no pre narocnejsie obchodovanie ani CMS, ani VT nestaci. Ak si prejdeš celé fórum o FX, ktoré moderuje SID, zistíš dve veci: prvá je, že je tu mnoho začiatočníkov (podľa toho, aké kritériá musia spĺňať, aby ešte stále boli začiatočníkmi :)), takže ako píšeš, VT je pre nich dobrá voľba. druhá vec je, že je tu aj početná skupina obchodníkov, ktorí používajú platformu MT (demo aj live). A sú tu aj takí, ktorí pracujú s obidvomi platformami, niektorí viac s VT a menej s MT, niektorí naopak. A to je jedinečné, keď Ti dokáže poradiť aj človek, ktorýpre svoje obchodovanie používa inú platformu ako Ty. Takisto netrvdím, že CMS je naj, naj, naj, každý si musí nájsť svoje naj...
Ale dôvod, prečo reagujem na Tvoj príspevok je práve citovaná veta a hlavne:...pre náročnejšie(!!!) obchodovanie ani CMS, ani VT nestačí... Neviem ako ostatní, ale mne na FX zaimponoval hlavne jednoduchý prístup k tejto skvelej príležitosti, bez nutnosti špeciálneho vzdelania (myslím tým akademického typu ekonomická fakulta, kybernetika a výpočtová technika apod ;)), možnosť začať s pomerne malým kapitálom a možnosť používať sedliacky rozum v kombinácii so samovzdelávaním. Jednoducho všetko, čo je zhrnuté v motte tohto fóra:Není to ani špičkové vzdělání, ani genialita, co udělalo bohaté bohatými. Jsou to píle, odvaha, poctivé sebevzdělávání a vědomí vlastní jedinečnosti.
Dúfam, že moje obchodovanie sa nikdy nedostane do štádia "náročnejšieho" obchodovania v pravom slova zmysle, pretože takým je klasické podnikanie alebo zamestnanie, ktoré človeka nebaví. Jedine ak si to myslel tak, že bude náročné rozhodnúť sa, čo s toľkými ziskami :D

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobry vecer vazeni,

Zmenil som si teda nick, no na veci to nic nemeni. Neviem preco som sa stretol s takou vlnou kritiky, ked vsetko z toho co som povedal, bolo myslene uplne vazne a chcel som byt iba napomocny.

GALANT>>>To narocnejsie obchodovanie som myslel tak, ze ani nech niekoho z Vas nenapadne obchodovat cez CMS vacsie sumy. Alebo napr. pouzivat trading systems live. Alebo manazovat ucty. Tieto rady som dostal od skusenejsich obchodnikov a iba ich posuvam dalej. Zvladnut dalsiu platformu je otazka niekolkych minut, dni az rokov. Zalezi to od cloveka a platformy. To nema nic spolocne s Vasim vzdelanim. Trading Vas nikto nenauci, nenaucite sa to ani na ziadnej skole. Chce to roky tvrdej driny a hodin stravenych pri obrazovke. Osobne mam tiez ucet v CMS a obchodujem aj prostrednictvom tejto platformy, no nie je jedina. A so ziadnym brokerom som nemal tolko problemov ako s CMS a Visual Tradingom. Narocnejsi obchodnik je tiez taky obchodnik, ktory obchoduje aktivne a je nepripustne, aby sa tolko krat odpojil, alebo mu tolko krat vypadla platforma a potom si to v kutiku duse obhajoval, ze to nevadi. Je sice sposob ako sa to vypadavanie da obist...no mnoho zaciatocnikov o tom nevie. A v konecnom dosledku...kedze ste zacali s Visual Tradingom, nemate moznost posudit ineho brokera, kde sa Vam take nieco nestane. Skratka Vase peniazky by mali dostat lepsie sluzby.

BIKO>>>Vies toto nie je jedine forum na svete a ako spravny forex fan by si ich mal vsetky podporovat. Aspon podla mna. Aj ked som zinokadial, velmi rad sa zapojim do diskusie a z casu na cas checknem ako sa maju dalsi trejderi na domacej pode.

SID>>> nenazval by som sa komercnym typkom. snazim sa vyhybat spatnej komercii. jedine co ponukam je otvorenie uctu v nejakych brokerskych spolocnostiach priatelom a aspon z pohladu, ktory tu na fore dostavam Vam dokazem pomoct lepsie ako vacsina, mozno uz len tym, ze sa nespecializujem iba na jedneho, ci dvoch brokerov. touto cestou to nijak nepropagujem, velmi rad sa zapojim do debaty. moja stranka vobec nie je komercna, ako vravim, nic tam verejne na predaj neponukam, iba Vam mozem s nejakymi vecami poradit. propagujete tu fx.sk. ako je toto mozne ??? haaa??? je to jedna zo spolocnosti, ktora ma obrovitanske poplatky. cudujem sa, ze si vobec niekto dovoli doporucit takuto spolocnost. viete ako to vobec cele funguje? ked bezne obchodujem so spreadom 2 na spot eurusd (fixny) a bez dalsich poplatkov, nemozem teda suhlasit, ak niekto nejakemu zaciatocnikovi ponuka brokera, ktory si uctuje extra 3 pips za kazdy trade. Prepacte, no toto sa mi tiez nepaci.

PETR>>>beriem na vedomie, no to je moj nick. inac pouzivam tento, takze sorry. ste v tomto smere striktni, na inom spominanom fore by som podobne cenzury nerobil. Aspon za taku malichernost nie.

Takze vsetkym este raz pardon!!!

Link to comment
Sdílet pomocí služby

@ fxhst329
Tato diskusia ma nejake pravidla, treba si ich precitat, Ty si porusil dve z nich 1,Zákaz propagace a 2,Pouze slušné a nereklamní nicky. Tebou spropagovana stranka je z polovice nefunkcna, v sekcii "O nas" Ti funguje jedine "kontakt" a to je malo. Okrem toho mas pripravenu sekciu "Produkty". Ja o Tvojej nekomercnosti silne pochybujem :)
Naozaj myslis ze tu niekto urobil nejakej firme pozitivnu reklamu? Nemyslim. Co sa tyka CMS, uz tu davno nepanuje take nadsene ovzdusie, osobne, aspon raz za dva,tri dni mi padne platforma, po tom co som vyskusal MT4 sa mi zda pomala a na programovanie AOS nevhodna,ci uz pre nemoznost naprogramovania cyklov, manazovania uctu,nutnosti cakania na dokoncenie sviecky, slabucky backtesting. Ale kym sa vzdelavam a sedim cely den pri PC, obchodujem rucne
(hlavne na data), s miniuctom, ostavam u CMS. A popri tom si samozrejme robim EA(AOS) na MT4 :).
Osobne velmi vitam nove nazory,pohlady a skusenosti,takze dufam ze sa prisposobis tunajsim pravidlam,obcas sa tu ukazes a nebudes sa tu snazit nahanat ksefty:)Mna napr. zaujima ktory broker ponuka 2 pipsy na EURUSD bez natahovania pri datach.
Dute

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To fxhst29
Nerad se pouštím do diskuze s podobnými lidmi, jako ty. U CMS jsem nějakých pět, šest let, připouštím jsou výpadky platformy VT, ale NIKDY jsem neměl sebemenší problémy při převodu prostředků (a to je pro mne velmi podstatná záležitost) a vím, že na tom, aby VT "šlapalo bez chyb" neustále pracují. Samozřejmě jsou lepší a horší brokeři, stejně jako je horší a lepší sw. U tebe mi vadí, že znám pár lidí, které jsi často uháněl, ať si otevřou účet u tebe, že jim budeš menežovat účet "jen za 35% ze zisku" a nakonec mi vadí tvoje FX schizofrenie, kdy tady někoho haníš a na druhé straně ti tam blikají reklamní banery na CMS a na, pro mne pochybnou, GCI. Takže tvoje sladké řeči: ..Vam dokazem pomoct lepsie ako vacsina,...moja stranka vobec nie je komercna..atd. si nechej pro hlupáky, kteří nevědí o co jde a ne tady pro tohle fórum. Fx.sk tady nikdo nepropagoval, právě naopak - spíše jsme měli kolektivně srandu z toho, že se najdou ještě lidi, kteří jsou ochotní dát za obchod 30 dolarů/lot, nechají se nalákat na kurzy s obědem za 4500,- SK atd., ale tuhle ironii jsi zjevně nepochopil...
Připojuji se k tomu, co napsal Dute: ..vitam nove nazory,pohlady a skusenosti,takze dufam ze sa prisposobis tunajsim pravidlam,obcas sa tu ukazes a nebudes sa tu snazit nahanat ksefty...
SID

Link to comment
Sdílet pomocí služby

SID... ja sa tiez nerad pustam do diskusie s nikym, kto sa bezhlavo drzi CMS, alebo Visual Tradingu. Nic v zlom. Na tom, aby to slapalo bez chyb pracuju od kedy je broker brokerov, no keby si trocha lepsie poznal CMS, pochopil by si, ze pes je zakopany aj niekde uplne inde. Zil som niekolko rokov v USA/NY, tamojsi trh mi je dost znamy. Tie manazovane ucty a FxHxxx v svojej predoslej forme uz neexistuje. Tych 35% si brala spolocnost, s ktorou som spolupracoval. Ja CMS vobec bezhlavo nehanim. Maju vyborny customer service, to nemozem povedat. No cudujem sa, ze po 6 rokoch este stale primarne obchodujes cez CMS. Tie bannery su tam len tak, aby to nejak vyzeralo. S GCI vlastne nic nemam, iba som tam potreboval umiestnit nejaky banner, ak chces dam tam na miesto toho tvoju fotku :D Som introducing broker CMS a tiez inych brokerov. Preto si dovolim objektivne posudit a nepropagovat iba jedneho a vypichovat cast sluzieb, v ktorych je dobry. S tym fx.sk...precital som si to este raz, je tak ako vravis. Nerad by som sa tu s nikym natahoval.

DUTE... Este si niesom isty akym smerom chcem, aby sa fxhxxx vyvijal. Mozno to raz bude komercne. No zatial nie. Urcite z toho nechcem fxstreet.com. Mozno ano, no rad by som, aby sa to podobalo na web ako www.fx-review.com Myslim, ze sa mnoho veci tunajsim obchodnikom zide. Sekcia produkty bude obsahovat produkty na poli forexu...t.j. napr. nove knihy, platformy, analyticky software, hardware... neviem. z celym webom je vela prace a akosi sam nestiham, robim to iba popri obchodovani. mozeme pokecat o tych EA's, ozvi sa

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To fxhst 329
Neobchoduji "bezhlavo" a "primarne"jen s CMS a VT, ale ještě přes dva brokery, kteří kombinují FX, ropu a kovy - takže please nekomentuj něco o čem víš houby... K CMS jsem přešel po velmi špatné (a velmi drahé zkušenosti) s ruskou br. spol. a jejím (v té době) MT3. "Nezil som" v USA/NY a nemůžu tedy posoudit "ze pes je zakopany aj niekde uplne inde", mne stačí, že to co si vydělám, mám ihned na účtě a bez tahanic a obstrukcí.
SID

Link to comment
Sdílet pomocí služby

SID>>> bavime sa iba o spot forexe, to si teda dovolim posudit, inac nie. Jezismaria, to sa ani necudujem. S CMS teda musis byt spokojny. Prepac teda, ze tu bazirujem na detailoch, niektori brokeri su ozaj strasni, o tom nemoze byt ani rec. Tych horsich uz ani nekomentujem, je to uplne dno, ktore si nevsimam a chudak ten, kto si v podobnych spolocnostiach otvori ucet. Podmienky v obchodovani sa po niekolkych rokoch v mnohom zlepsili, volakedy to bolo vseobecne dost zle.
Samozrejme, samozrejme, ak si spokojny, vsetko dobre. Prajem Good Trading!

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...