Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Spolehlivost FX brokeru


bob

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 2,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Martin prepac, no pri pohlade na ten preplneny trh na Slovensku a Cechach...myslim, ze by si si mal vazit kazdy novy forexovy zdroj. Iba som vyhlasil, ze na svete je nove forex forum, to je vsetko. Vyber brokera je velmi individualna zalezitost, tiez tu nebudem vypisovat vsetko do detailov ako Sid, ked mam vlastne forum, ktore je prazdne

Link to comment
Sdílet pomocí služby

@ majormako
Ohladom skrytej reklamy mam rovnaky pocit.

@ fxhst329
Moja otazka na slusneho brokera s "nenatahovacim" spreadom 2 pipsy na EURUSD nebola zodpovedana. Asi je to tajne:) A mam este jednu prakticku otazku. Ohladom VT tradera pises: " Je sice sposob ako sa to vypadavanie da obist...no mnoho zaciatocnikov o tom nevie." Ani nevies ako rad by som to vedel. Zminimalizoval som pocet grafov,indikatorov aj pocet sviecok na drafe. Da sa urobit viac?
Dute

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Nie nesuhlasim so skrytou reklamou, uz nic nepropagujem ok? Za takychto okolnosti sa mi nechce vazne odpovedat. Komentare som uviedol. Moj nazor na CMS a VT je jasny. Uz som tiez povedal, ze vyber brokera je individualna zalezitost, takze az ta nieco zaujima, mozes to postnut, velmi rad vyslovim svoj nazor. A ano, detaily tu vypisovat nebudem, lebo je toho strasne vela. Na svete je mnoho brokerov, nevladzem komentovat vsetkych co poznam, alebo co som o nejakom pocul. Nie je na to cas, ani miesto. Zachvilu su retail sales.

Ani nevies ako rad by som to vedel. Zminimalizoval som pocet grafov,indikatorov aj pocet sviecok na drafe. ..........a vy tomu teda hovorite dobry broker??? fuuuuuuj CMS (td) iba zartujem :D najlepsie je ak si ucet zriadis u market makera. napr. CMS ma hedging od IFX Markets

Link to comment
Sdílet pomocí služby

fxhst: no, zatim jsme se toho moc nedozvedeli. cekal jsem, ze vzhledem k tomu, ze nejake zkusenosti ohhledne fungovani forexu a financnich derivatu obecne mas, tak ze se s nami podelis - to je totiz ucel tohoto fora. Ze CMS a VT neni dokonale uz vime. Ze jsou na svete mnohem horsi brokeri vime. Ze jsou brokeri nabizejici spread 2 pipsy na euro/USD vime (napr Interbank FX). Mimochodem - broker, ktereho doporucujes (IFX markets) ma podle svych webovych stranek spread take 3-5 pipsu na majors.
Takze se prosim nediv, ze na tebe obcas nekdo reaguje podrazdene ;)
Mozna bychom meli vychladnou, zastavit flamewar a zacit sdilet informace, ktere nam vsem pomohou byt lepsimi obchodniky. Pokud takove informace nemas nebo nechces pustit, pak prosim neplytvej nasim ani svym casem.
dzink

Link to comment
Sdílet pomocí služby

iba som vravel, ze CMS ma cez IFX hedging. nepovedal som, ze nieco doporucujem. v tom je rozdiel. brokera, ktoreho doporucujem najdete na spominanej stranke, ktora mi pripada akoby ju nahanala inkvizicia. info o cms a alternativnom logovani spracujem. princip je, ze cms ma niekolko serverov, treba bypasnut server, ktory je momentalne down, alebo sa nahlasit na hlavny. niekde som o tom pocul, no nepouzivam to. zistim viac a zverjenim to na svojom fore. nebudem predsa pisat dvakrat...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

2fxhst329,

mohl byste mi osvetlit jak souvisi to ze mate prazdne forum na vasem webu se spolehlivosti FX brokeru?to je pouze vas problem a nikoho to tu nezajima.myslim ze neni moc fer k autorum techto stranek psat veci typu: neco vim ale tady to nepovim pojdte si to precist na moje stranky...pravidla diskuze mluvi jasne tak byste se podle nich mel chovat.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

a este som zabudol dolezitu vec...spread a poplatky...IFX ma nizsi spread, no kompenzuje to poplatkami za transakciu. V CMS je spread 3 na EURUSD, v IFX je spread 2, no transaction fee je 1.25 pip, takze transakcia vas vlastne stoji 3.25 pips. v pripade CMS dostanete tiez diskonty na spread v pripade vacsich odberov. takze tak.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To SID
nedavno me jeden znamy upozornil na stranky spolecnosti ardeus, kteri poskytuji urcitou podporu pri uzavreni smlouvy s GCI za vicemene standardnich podminek. Nedavno jsem v tvem prispevku narazil na komentar - cituji "pro mne pochybnou, GCI". Mohl bys to prosim konkretizovat v cem se ti zda tahle spolecnost podezrela. Diky,
Vlada

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...