Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Spolehlivost FX brokeru


bob

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 2,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

To namodro:
Tiež som skúšal skontaktovať sa s CMS na live chat, ale aj keď už VT aj website ide bez problémov, live chat je bez reakcie. Neviem, či to je možné, ale je tam napísané aj toto: You may chat with a CMS representative during regular business hours by clicking the Live Chat link below. Teda regulárne obchodné hodiny... Možno, keď sa otvoria americké trhy, niekto na naše otázky zareaguje.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Galant,
na tvém místě bych opravdu s otvíráním účtu počkal. Za posledních čtrnáct dní mi VTéčko x-krát na live účtu spadlo, přestaly se zobrazovat grafy a podobné radovánky, zatímco kupodivu demo běželo celkem normálně. Když byl na trhu relativní klid, tak to jakž takž šlapalo bez problémů; ovšem jakmile se trh začal trochu hýbat, tak VT nestíhalo. Naštěstí momentálně nemám otevřenou žádnou pozici, jinak by to už bylo na infarkt. I když souběžně sleduji situaci na Meta Traderu a zatím se celkem nic na trzích neděje.
Přestože je skutečně jinak VT daleko víc user friendly než MT, osobně asi raději převedu peníze zpátky domů (pokud ještě bude co převádět) a počkám si zase chvilku, než se pořádně naučím zacházet s MT. Ono už jen to otevření platformy - když se chci rychle podívat, co se děje, zapínám Meta, protože ten se mi otevře za 5 vteřin, zatímco u VT čekám leckdy i pět minut na live účtu!!!
Tohle, co se děje dnes, je už opravdu moc. Help Desk mám otevřený už třičtvrtě hodiny, v okně 33x hlášku o tom, že operátor se mi bude věnovat shortly a mezitím se mi už třetí hodinu snaží připojit platforma. Zkus si představit, že bys měl v pozici pár lotů...
Petr

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To namodro:
Peter, nestálo by za pokus otvoriť demo účet u iného brokera, ktorý používa tiež VT (ak taký existuje)? A odsledovať, keď padne VT u CMS, či má rovnaký problém aj iný broker, alebo je to čisto chyba u CMS. Ak vieš, kto z brokerov ešte používa VT, tak daj vedieť, môžem to odskúšať.
Martin.
P.S.: Ešte stále sa Ti nedá prihlásiť na live účet? Demo ide už polhodinku, čo sedím u PC bez problémov.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Galant,
nevím o jiném brokerovi, který by používal VT. Myslím si, že je to výhradně záležitost CMS, ale můžeme zkusit zapátrat. Ovšem na druhou stranu, když je na trhu jiná, daleko spolehlivější platforma, proč by solidní broker používal něco, s čím jsou neustálé problémy. Mně osobně se taky bude těžko od VT odcházet - člověk se s tím půl roku sžíval a zvyk je železná košile - navíc to ovládání je fakt příjemnější než u MT - bohužel je to však asi jeho jediná přednost.
Jinak připojení mi nejde pořád ani na live ani na demu - obojí hlásí nedostupný server. Neodkliknul jsi náhodou použití offline? Máš to demo fakt připojené? Podívej se jestli ti běží hodiny a hýbou se grafy.

Petr

Link to comment
Sdílet pomocí služby

už to vypadá nadějně po dvou hodinách už není "chyba v kontrole verze" ale .. viz níže

klientské verze...
Chyba v kontroli verze. Server je nepřístupný.
Kontrola klientské verze...
Kontrola verze je v pořádku.
Přihlášení...
Server je dočasně nepřístupný. Zkuste to později.

Začíná mi stoupat pára od hlavy :(

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Adraj,
záleží na tom, kolik máš zobrazené historie - já měl kvůli backtestingu 2048 bars, a kolik a jak náročných máš indikátorů nebo trading systems na grafu, eventuelně jestli máš jenom jeden graf nebo třeba 6. Věřím, že pokud obchoduješ třeba jen cable, máš na něm otevřené 2 timeframes a jen třeba MA + RSI a k tomu jen 500 bars v historii, tak to bude šlapat bez problémů.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To namodro:
mal som to pustené online, grafy sa hýbali, čas sa hýbal atď. V momente, keď Adrajovi vypadlo spojenie aj mne, ale teraz som skúsil pripojiť (demo) a pripojilo sa. Zaujímavé je, že svieti zelená kontrolka (v pravom rohu pri čase), čas sa pohybuje, ale grafi aj menové kurzy stoja. Posledný údaj je z 05:40 EST. Takže žiadna výhra :S
Nemyslel som, že moje live obchodovanie s VT dostane takéto vážne trhliny ešte pred odoslaním peňazí na účet brokera.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...