Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Spolehlivost FX brokeru


bob

Doporučené příspěvky

Chlapi, bavime se o brokerovi Interbank FX, LLC 6550 South Millrock Drive, Suite 325? Mam jejich demo a po 14.30 bylo rozpeti mezi Bid a Ask cca 40 pipsu, pak se postupne snizovalo na 16 a nakonec po zhruba hodine na 4 pipsy (GBP/USD). Jestli to v realu jede jinak, pak je to jenom lepsi, ale co jsem videl na vlastni oci, to tu pisu :)
dzink

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 2,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

To dzink
Asi si po letech vážně stáhnu MT4 a investují pár set dolarů do nějakého mini účtu, abych mohl posoudit "jak je Interbank senzanční" a proč mají tady tolik obdivovatelů...Ale pokud mají i v reálu "gumu" jak píšeš, děkuji nechci... :). To jsem už zažil u více takových brokerů, honosně deklarované pipsy a když se lámal chleba, člověk na to koukal, jak jeptiška na tanga..
SID

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dzink:
Rozpětí mezi bid a ask v Market watch jsem v tu chvíli nesledoval (podívám se při příštích zprávách), ale ceny jsem dostal přesně takové jaké jsem zadal do objednávky. Nikde jsem v podmínkách smlouvy nečetl nic o rozšiřování spreadu při zprávách, jen na stránkách deklarované 2 pips pro EURUSD a 4 pips pro GBPUSD.
Milan

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Sid: urcite te nezrazuju od toho, aby ses na to mrknul ;).
Volf: me to zajima hlavne kvuli stopkam. Ja do zprav nevstupuju, ale pokud drzim pozici a dam stopku, pak by mi takovyhle spread mohl z pozice lehce vyrazit. Nechce se mi kvuli overovani otevirat ostry ucet, tak se snazim zjistit, jak to vlastne funguje. Za kazdy info bych byl vdecny. Dik
dzink

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Hm, někde je nějaká zrada. Koukal jsem na demo, když v Interbank spustili obchod (až o půlnoci), a všechny 4 majors začaly se spreadem 10 pips a během pár minut postupně spadly na 6, pak 5 a pak na ty deklarované - tedy EUR/USD 2 pips, USD/JPY 3 pips, swissie a cable 4 pips.
Milane, mohl bys kouknout na ostrý účet, jak to teda skutečně je?

Díky, Petr

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Namodro, Dzink:
Koukal jsem na to taky, i na stránkách IB FX se zobrazovaly spready od 10 a pak padaly dolů. No tak jsem projížděl celý formulář na založení účtu a skutečně jsem na jednom z formulářů objevil:

REGULAR CONTRACT RULES AND REGULATIONS
I. REGULAR CONTRACT SPECIFICATIONS.

(A) Currency Contract Size - $100,000

(B) Spread. The size of the spread, which is the difference between the "BID" and "ASK" quotes, will vary depending on fluctuations in the exchange rate between the subject currencies.

Takže, potvrzeno. Uvidíme, jak se s tím dá žít, pravda, není to již tak dokonalé, ale ostatní je vše v pořádku. Jak jsem již zmínil, na mých pátečních obchodech se to, myslím, neprojevilo, a to jsem měl stopku 30 pips.

Milan

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Kdyby nekdo dostal nejakou omluvu nebo vysvetleni, tak se tady pochlubte. Pri prvnim spusteni VT dnes hlasi neco jako "Error can't recognize new version". Ale ja jsem zadnou new version neinstaloval, ani mi to nikdo od 20051125 (1.7.7) nenabizel. Dela vam to taky ? Potom jede normalne. bob

730

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To bob:
áno, aj mne s namodro to robí. Ak som si to správne všimol, pri každom spustení VT sa kontroluje, či nie je k dispozícii nejaká novšia verzia VT. Ak by bola, spustil by automaticky update tejto verzie. Inokedy to vyhodí, že verzia je zhodná s aktuálnou. Ale teraz, po piatkových problémoch, to asi budú chvíľu dolaďovať, uvidíme. ;)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...