Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Spolehlivost FX brokeru


bob

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 2,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

To galant:
Ja jsem byl zatim celkem spokojen. Obchoduju mechanicky system, takze znam predem enter, exit i stop. Zadamam to vsechno najednou na 4 hod. grafu. V podstate to zadam a jdu od toho. Chtel jsem ale zkusit taky jeden scalp system a tam jsem neuspel. V podtate jsou obdobi, kdy tu stopku bliz nez na 40 pips neposunes a to je spatne. To bych musel hlidat a co kdyz to prave vypadne, jako ted. S ostnimi brokery live skusenosti nemam, proto bych docela uvital diskusi na toto tema tech co to znaji. Zkousel jsem jen jejich demo.

bob

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To Galant,
abych si na cms jen nestěžoval, tak musím říct, že VT je určitě na špičce co se např. týká přehlednosti a správy účtu, zvlášť pokud máš těch účtů víc, přehlednost otevřených pozic, zadaných stopek a limitů atd. Pokud na live začínáš, tak chybu neuděláš. Já osobně zvažuji odchod, protože stejně programuji systémy na jiné platformě, VT je pro mě na toto nepoužitelné, a navíc můj aktuálně obchodovaný systém může další problém s nedostupností platformy dost finančně poškodit.
Adraj

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ja jsem nelenil a sledoval jsem v tu inkriminovanou dobu i demo Interbanky, Metatrader 4 uz nejaky cas pozoruju na demu. Shrnul bych svoje dojmy nasledovne:
1/ Je fakt, ze Metatrader je lepsi software (minimalne z technickeho hlediska, cista aplikace, zadny zbytecny cerpani systemovych zdroju apod).
2/ VTcko sice nenecha pred daty zadat stopku bliz jak 40 pipsu, ale nikdo vam nebrani uzavrit obchod rucne na predem dane hodnote a stopku mit jen jako pojistku (tj ve vyjimecnych pripadech z technickych duvodu zvolit "psychologicky" SL - je to i dobry trening psychiky ;))
Treba Interbanka tam svihne spread okolo 30 pipsu (ktery se postupne snizuje, jak klesa pretlak na trhu) - no, a to vam blizsi stopku stejne vyrazi, Takze - co je lepsi? Nevim co pro vas, ale me spis vyhovuje v tomhle CMS. (Interbank ma zas spread na Eurodolar 2 pipsy, to taky neni k zahozeni).
3/ me osobne nevadi, kdyz je gulas pri vyznamnych datech, protoze je neobchoduju - pri vyznamnych datech se spis zdrzuju hlasovani :) Ale nesmi to trvat moc dlouho. Pokud by to jednou tydne vypadlo na dve hodiny v dobe, kdy jsou nejaka dulezita data, nemam s tim zas takovy problem, i kdyz je to neprijemne.
4/ zpravy Reuters rozhodne nejsou k zahozeni
Mam pocit, ze CMS v posledni dobe zapasi s technickymi problemy. Buhvi na cem jim to beha a jak to vubec maji reseny. Nebudi to ve me moc duveru.
Kazdopadne zatim zachovam ucet u CMS, uvidim, jak to bude pokracovat.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dzink:
Jak jsi přišel na ten spread 30 pips? V pátek jsem měl stop příkazy na EUR i na GBP se stopkou 30 pips v MT3 u Interbank FX a dopadlo to následovně: v EUR jsem nebyl před zprávami v trhu, nabralo mě to ve 14:30 CET přesně za cenu na příkaze. Stopku mě to nechytlo. Jakmile se EUR dostal do zisku 30 pips, AOS automaticky posunul stoploss na hodnotu vstupu a následoval volatilní pád eura a na tomto posunutém stopu mě to vykmitlo. Přesně za cenu, kterou jsem definoval. Vše se událo v čase asi 10 sec. U GBP jsem byl před zprávami v trhu se ziskem cca 10 pips. Po zprávách cena letěla nahoru, AOS posunul stopku na cenu vstupu, ale ta nebyla znovu dosažena. Takže cca po 2 hodinách byla cena na mém profit targetu 140 pips. Ještě se mi nestalo (jako u VT), že po dosažení stopky nebo limitu bych déle zůstával v trhu. Okamžitě do vteřiny je příkaz vyplněn při jakékoli volatilitě.

Pravda, zprávy v platformě integrované nejsou. Na druhou stranu zprávy nikdy nepřijdou tak brzo, abych na ně mohl jakkoli zareagovat, trh už je dávno o 50 pips jinde, takže je nepoužívám.

Milan

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dzink:
Pri poslednich zpravach jsem jel demo ve MT4, okamzite se to zhouplo na EURu o 20 pipsu nahoru a ja jsem v sekunde byl v trhu podle zadaneho Stop-buy prikazu. OKAMZITE!! Zadne cekani nic, spread jasne definovany 2 PIPS. Tedy ne 30, jak pises ty. Profit Target se taky "exekuoval" okamzite. Bohuzel ne tolik jako Mr.Volf, ale na demu se prece nic nepocita :) Takze opravdu - ve MT zadne problemy a rozhodne zadne prodlevy a uz vubec ne SPREAD "ksanda".
GLADER

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Díval jsem se zrovna jestli nemám nějaké nové majly a objevil zprávu od VTCharts. Už jsem si myslel, že konečně přišla jejich prostřednictvím nějaká omluva od CMS, a ona je to jakási podezřelá nabídka na 40% zhodnocení účtu za 12 dní. Zajímalo by mě, jestli jste to taky někdo dostal, nebo jestli mají vytipované jen nějaké potencionální trouby... :)
Petr

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Caute vsetci. Chcem sa Vas opytat na CMS a VT Trader. Tie vypadky, zamrznutia VT alebo obcasne nevykonavanie resp. opozdene vykonavania prikazov boli vo VT vzdy, alebo je to len vec posledneho mesiaca? Sid niekde pisal ze to je mozno aj tou novsou verziou VT. Chcem to vediet preto, ci mam poslat peniaze na moj novovytvoreny live ucet u CMS alebo mam obchodovat cez ineho brokera, ktory pouziva napr. Metatrader. S VT som sa zatial ucil, nieco som uz aj programoval a nerad by som sa ucil zase pracovat s Meta, ked tie problemy u CMS su len nejakou nestastnou zhodou okolnosti a mozno sa uz nebudu opakovat. Dakujem Vam vsetkym za reakciu a zelem pekny vecer/den :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...