Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Spolehlivost FX brokeru


bob

Doporučené příspěvky

Martyn
vždy záleží jaký je počet objednávek...pokud se jim sejde ve vteřině stovka či tisíc příkazů, je logické, že v minutě těžko všechny uspokojí... - to by se mohli z toho hedgingu zbláznit a brzy by prodělali i svoje sídlo na Empire State B....Někdo to řeší opožděnou reakcí jiný gumou..už se to tady probíralo x-krát...Je dobré holt vstupovat kapánek dříve a být připraven...Nevyřízené objednávky máš nahoře v liště - Objednávka
SID

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 2,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Len pre zaujimavost sem davam mail, ktory mi prave prisiel od Crown Forexu:

Dear Client,,
Please note that our risk department has been monitoring your account, and came out of the conclusion that you are using scalping as a strategy.
Therefore Crown Forex SA is informing you of the need to change your
trading strategy ; otherwise our new scalping trading policy will take effect on your trading account.the New Policy Will is as following:
- The Expert Advisor will be disabled.
- 5 PIP spread.
- Liquidation at 30% margin level.
- 1:50 Leverage.
Best Regards
Risk Department
Crown Forex SA

Schvalne som si zratal obchody, ktore som spravil za posledne 2 tyzdne. Priemer na den mi vysiel cca 9 obchodov, takze o scalpingu nemoze byt ani reci. Okrem ineho, uz som pisal, ze tato strategia u nich ani nie je mozna, kedze plnenie prikazov trva cca 30 sec.
Faktom je, ze som za poslednych 15 dni spravil zisk cez 200% z uctu. Mozno sa mylim, ale mam pocit, ze hraju s vlastnymi peniazmi a prilisne zisky im asi nie celkom vyhovuju. Ked som bol totiz v strate ( skusal som prave scalping, ktory mi na deme isiel perfektne, ale na live som s nim takmer zrusil ucet ) tak im to ani nahodou nevadilo ...


Link to comment
Sdílet pomocí služby

Miki01

již jsme to tady rozebírali - Crown není na scalping. Dokonce to mají ve smlouvě. Počet denních obchodů není pro určení scalpingu rozhodující. Důležitý je čas setrvání. Já problém nemám - čas 5min až 46 hod. Je pravda, že teď obchodují daleko více přes CMS - zvykl jsem si už na jejich šílenou dobu akceptace v datech (ty ostatně zase tak moc nevyhledávám). A i u Crownu jsem se trochu uklidnil. Zjistil jsem, že scalping je relativně málo ziskový. A taky jsem zjistil, že spread není vše. Crown mi teď docela dobře slouží jako hedgovací (a nebo podpůrný) brooker.

Měj se.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

MN
Mam taky dojem, ze sme asi len my dvaja z fora, co mame u nich live ucet. Ako som povedal scalpovat sa tam na live neda, takze som zmenil strategiu a dari sa mi celkom dobre. Len si fakt neviem vysvetlit preco blbnu ... Idem podla toho ci su data, alebo normalny priebeh na zisk bez TP, alebo na TP cca 20-25 pips. Prestal som pouzivat tesne SL ( po vzore R65 hahaha ...) a davam len bezpecnostne 70-100 pips. Ci to dosiahnem za hodinu alebo za par minut ma nezaujima, ale spravidla je to viac ako 5 min, takze ziadny scalping. Nebudem to predsa vypinat v strate len preto, aby oni boli spokojni.
Inak ten spred 1pip je fajn hlavne vtedy, ked si zaistim poziciu na BE. U Crown mi to udrzi, ale napr. u CMS, alebo IBFX ma to vyhodi. To iste plati v pripade, ked je naznak korekcie -> nie je problem vystupit a ak to napriek tomu pokracuje dalej, zas znova naskocit. U ineho brokera premyslam co je lepsie a tu nie je o com, kedze ide len o 1 pip pri vystupe a znova o 1pip pri vstupe.
Crown sa mi paci aj ako akysi indikator, spravidla reaguje ( naznaci pohyb ) skor ako ostani. Obchodujem na 1M grafe a 1H pouzivam na urcenie trendu a kreslenie PP.
Asi som ich trocha nastval, lebo mi po pociatocnych pokusoch zostalo z 300 USD ( smiesna suma urcena len na otestovanie brokera a platformy) len 56 USD ( pri pake 1:200 to uz zavanalo vymetenim uctu ), ale za posledne 2 tyzdne som sa dostal na 3 nasobok povodneho vkladu a v podstate som nemal stratovy den. V USD to zatial nie je vela, v pips to uz vyzera dobre, ale hlavne je, ze strategia zatial funguje bezva.
Pokial som bol v strate nebol najmensi problem, hoci vtedy som vylozene scalpoval ... Preto som dospel k nazoru, ze sa hraju s vlastnymi prachmi ... Preto tie oneskorenia a taketo maily. Mozno sa mylim.
Ak by Ti poslali nieco podobne, tak ma prosim na to upozorni. Mne to prislo dnes do platformy.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Miki01
Tak se na ně vykašli - napiš jim (nebo si nech napsat) - zda-li hodlají v těchto obstrukčních dopisech pokračovat. Pokud sdělí, že ano (a definují ti, co podle nich máš, či nemáš provozovat) - tak se s nimi rozluč. Věř mi, pokud by toto udělali mně, tak se s nimi zahazovat nebudu (a to jsem je už připravil o kapánek více peněz). Nízký spread a skalping mne už opustili (ale byla to dobrá průprava) po tom, co jsem párkrát přičichl k dlouhé lajně (za pomocí plovoucího stopu). Před tím jsem jezdil 3-10 pipsů.

Ať ti to dobře dopadne

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to gurney:
už jsem tu dával pár příspěvků na GFT. Jen v rekapitulaci: perfektní chování celé společnosti, okamžité rekace na jakékoliv dotazi či stížnosti, platforma bez jediného problému (ale je problém s poměrně malou rozšířeností a tak najít další indikátory celkem "nemožné"), převod peněz taktéž bez problémů. Za hodně velké mínus však musím vytknout obchodování fundamentů, nejsou schopni (možná ochotni) plnit zadané entery na tebou zvolené ceně a většinou hodí až hodně mizernou cenu (z tohoto důvodu jsem od nich odešel).

Mate

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to Mate:
díky za odpověd.
Nesnažím se obchodovat fundamenty ale jedu jenom čistě technicky. Silným fundamentum se snažím vyhýbat, trh je při vyhlášení dosti volatilní.
Mám problem v Dealbooku jak nastavit při určité strategie vstupní paramatry. Příklad: vyberu si strategie "simple stochastic", do grafu mi to nahází značky na prodej a na nákup. Ale když začnu editovat strategii, tak mi nejdou měnit parametry stochastiku ve strategii. Nevím asi dělám někde chybu?

gurney

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Pokud neobchoduješ funadamenty tak bych u nich neviděl žádnej problém. Zase pokud chceš obchodovat pouze TA tak mi přijde ohledně podpory nejlepší MTčko, je k němu mraky materiálů, hotových indikátorů, EAček a hlavně ti s tím na finančníkovi může někdo pomoct což se u DealBooku asi moc nestane. Jinak ohledně jejich předprogramovanejch systémů ti moc nepomůžu, letmo jsem je prošel a na žádnou chybu nenarazil, zkusím se podívat večer doma jestli mě ještě pustí aplikace aspoň do demíčka a dal bych ti vědět.

Mate

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to Mate:
GFT a Dealbook se mi zdá, po chvilce zkoušení dobrý. Dříve jsem měl i live account u CMS ale hodně to padalo. Zvláště při silných fundamentech, tak jsem od nich odešel. Škoda že moc lidí nejede přes GFT bylo by dobrý si s někým pokecat o jejich platformě. Díky za ochotu.
Gurney

Link to comment
Sdílet pomocí služby

S DealBookem jsem byl hodně spokojenej, jak jsem říkal ani jednou mi nespad a jeho funkce mi přišli perfektní, spíš bych to bral jako komplexní přehlednej systém. Předem si opravdu rozmysli jakým způsobem budeš obchodovat, pokud budeš jakýmkoliv způsobem (i jen částečným) obchodovat fundamenty, týká se to i pár minut po vyhlášení, tak bych je nevolil a vybral někoho jinýho.
Když bych měl jejich DealBook nějak zařadit, tak je to podle mého názoru zlatý střed mezi MT4 a VTčkem a to s perfektní přehledností. Nicméně pokud se budeš více a více zajímat o TA myslím že nezbyde nic jiného než také přejít na MTčko (teda můj názor).
Mate

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...