Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Spolehlivost FX brokeru


bob

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 2,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

To Miki01 a MN :

Nebojte, nejste jedini, kdo ma live ucet u Crown, já tam mám také jeden z live uctu. Jsou to trochu zvlastni pavouci (rusko-internacionalni skupina), ale nemam s nimi problemy vaznejsiho charakteru.
Moje prvni konfliktnejsi zkusenost s nimi bylo vyjasnovani si co je pro ně scalping a realizacni doba ..... (srpen 2006) na dotaz, zda ho povoluji a co realizacni doba (me se pohybuje v rozmezi cca 10 sec az 1 minuty /pri objemu cca 10 lots/ - obchoduji nejcasteji na M15) mi sdelili nasledujici:

"We allow it, but not as many as 100 trades a day, because we make all trades MANUALLY... "

JVC

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To Retro:
Myslím, že jsou dál :) a fakt nemám důvod do nich moc rýpat - tak spolehlivý a stabilní 1 pipsový spread na mainu nemá nikdo jiný a to ho držej na všech párech, které obchoduji: EURUSD, GPBUSD, AUDUSD, USDJPY, USDCHF a USDCAD.


To all:
když už jsem zabrousil na toto vlákno, tak pro úplnost dodám, že používám ještě dva brokery pro live účty www.northfinance.com a populární www.interbankfx.com/.
Dema mi tu běží od vybraných 6 dalších - jsou to velmi dobré podpůrné indikátory pro mou metodu.
U interbankfx mi moc vyhovuje CC kterou k účtu zavedli - nevím ale, jestli s CC nedělají problém lidem, kteří nemají SSN a nějakou adresu v US. Já jsem měl to štěstí, že jsem u amíků 5 let studoval a od té doby disponuji obojím - byť žiju převážně doma tj. v ČR (a od té doby se také živím forexem :) ).

Pokusím se najít ve svém archivu a přilepit sem aktualizovaný seznam brokerů, kteří poskytují MT4 - bylo jich myslím už ke stovce !

JVC

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to bibull:

ja ti mohu jen rict zkusenosti s temi brokery, kde mam live ucty - northfinance, interbankfx a crown.
Prvni dva jmenovani maji spredy 2-5 pips na mainu, ale jsou narosto spolehlivi, od dema se takrka nelisi a ani k natahovani spreadu se neuchyluji (interbanku to obcas sklouzne o 1-2 pipsy, ale to je jen pri velkych pofundamentalnich vlnach).
Northfinance je jednoznacne muj "primary" broker - nemam k nim jedinou stiznost.
Crown pouzivam jen jako doplnujiciho brokera, a pouzivam je ve dnech, kdy trh jde prevazne do strany - to ma kouzlo ten jejich 1pipsovy spread. Live ucet mam u nich nekdy od července 2006. Urcite nejsou vhodni pro rozbourene vody. Jakmile ze ocekavat, ze se trh zhoupne - zavru u nich pozice a automat neobchoduje.
Jak jsem tu uz poznaenal, me zatim jeste nic nevyvedli, ale......
[ital]
"Those people are a bunch of pirates. Come time to execute trade do not be surprised that the spread is over 4 or 5 points. Their quotes are 2 pips behind live trade and you always get burned. Once in a while only does their readings equal real time quotes. Find someone else. I am still trying to beat them at their own game. The trust is not there and they are not honest.
- Reviewed October 31, 2006"

"Big time Con Artist!!! They have 1 pip spread, but it's just a bate. If you bite it you get busted. By using long execution time and off quotes, they manipulate the numbers, and you can't liquidate your orders when profitable. They are not Crown but CLOWN!
- Reviewed September 1, 2006"
[/ital]
takhle je osolili dva jejich nas.... klienti. Proto jestli s FX zacinas, urcite bych ti je s klidnym svedomim nedoporucil a bylo by hloupe, aby sis nabehl zrovna v podobe brokera, kdyz uz FX sam o sobe neni zadne nedelni kostelni bingo :)

NF a IBFX jou stabilni a ty ti s klidnym svedomim doporucit mohu.

JVC

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...