Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Spolehlivost FX brokeru


bob

Doporučené příspěvky

to koblih:

jj, kdyz projdes net, tak i na interbankfx najdes nazory, ze bys o ne kolo neoprel...... ale asi neni broker, ktery by nekoho nenastval. Maji-li ale tisice klientu (jak NF tak i IBFX) a stezovatelu je 10-20 neni to spatne. Ja je hodnotim z osobni zkusenosti a umoznuji mi v pohode vydelavat a nemusel jsem s nimi zatim zadne zasadni neprijemnosti resit

jvc

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 2,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

jvcbroker: Jasne osobni zkusenost je a nejcennejsi ... bal bych se u te NF predevsim toho ze to je spol. registrovana nekde na Kypru, ale co se mi velmi libi na jejich uctu je ta VISA platebni karta k uctu.
Ja zatim obchodoval live pres FXDD a IBFX. Konkretne u FXDD to bylo trapeni cca 4 mesice, data se s nimi vubec nedala obchodovat plneni na stop prikatzech nekdy i radove o desitky pips horsi, ted to vyvrcholilo tim, ze mi proste sami zavreli limitni prikaz a nedovolil jeho exekuci pry z duvodu nedostatku prostredku, ale prostredku jsem mel na ucte na otevreni habadej. Navic nez z nich clovek dostane nejake vyjadreni tak to aby psal x-krat a upominal se. Nakonec mi sice tu reklamaci uznali, ale uz me to nebavi a koncim s nimi. IBFX taky neni dokonaly, ale takove psi kusy nedelaji a hlavne plni presne a support je taky v pohode.

Kaja

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zajimavy je ten broker co ho live používá milan volf - www.migfx.ch/ a dalsi, který v podstate pouziva MIG jako branu a to je forex-arabia.com/.
Zajimavst je ta, ze nabízejí moznost obchodovat uplně bez SWAPu (pro zacinajici tradery - SWAP (nekdy se pouziva termin roll-over) mezidenni vyuctovani rozdilu urokovych sazeb menovych paru, ktere trader drzi pres noc /bere so to k 23:00 GMT/). Ta moznost se jmenuje u MIGu presne SWAP-FREE/ISLAMIC ACCOUNTS, protoze Islam zakazuje uroceni penez .......
Pro mnohe to bude asi spis kuriozitka. Ja v nekterych svych obchodech se SWAPem ve svuj prospech prucuji.

JVC

Link to comment
Sdílet pomocí služby

JvcBroker>> jenom tak naokraj obdobnou vec nabizeji i jini brokeri treba InterBankFX nebo FXDD to uvadeji primo na svych strankach nebo aspon kdysi uvadeli

btw. trosku by me zajimalo a mozna brzy poslu dotaz na nektereho z techto brokeru jestli nabizeni moznost mit u nich 2 accounty respektive sub-accounty ke klasickemu jeste jeden swap free

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Mas pravdu, ono jich je opravdu vic (treba i ten kontroverzni 1pipsovy Crown - coz je asi dano tim, ze kdy se probijes pres jejich svycarsky office a ruskou mlhu, zjistis nakonec, ze je vlastni Jordanec - tedy muslim).
Ale ja bych o SWAP-FREE account po pravde ani moc nestal. Za ta leta jsem si na SWAP zvykl, navic opravdune casto drzim pozice pres noc.

JVC

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to all:

Dám vám sem jednu zajímavou stránku, není jednoplatformově orientovaná (Já mám sice z „forexových hraček“ nejraději MT4 ale neřekl jsem, že je to nejlepší nástroj pro forex a zatím bych nedoporučoval spravovat na jednom účtu MT4 víc jak 200K USD. Když dokážete v pohodě vydělat víc jak 500K a budete chtít pokračovat s FX, spojte se raději s bankou jako Citigroup, UBS, Bank of America, Royal Bank of Scotland, Credit Suisse, HSBC, Deutche Bank, Royal Bank of Canada.. má nejoblíběnější / mile vás překvapí čím disponují)
Ale zpět k té stránce - její schéma stojí za pozornost www.brokersmatrix.com/

JVC ;)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

jvcbroker

Hmm ... Zaujimava definicia scalpingu u Crownu. Povodne som chcel na u nich vylozene scalpovat, ale pre zname priciny to neslo. Takze som zmenil pristup a osvedcilo sa mi v kludnom trhu ( teda mimo data ) obchodovat na profit cca 15-25 pips. Podla nazorov na tomto fore sa to zda malo, ale tyzdeny priemer zisku mi vychadza cez 300 pips, co je podstatne viac, ako ked som sa snazil ist na vacsie profity. A hlavna vec je, ze sa mi to dari dosahovat opakovane a to aj v pripade ked trh ide do strany. Takze ...
Problem moze vzniknut tym, ze ked posuniem SL na BE a vypne ma z nulou, tak sa mi moze lahko stat, ze sa dostanem niekde k tym 10pips a aj napriek tomu, ze neskalpujem budu to za to povazovat.
V kazdom pripade vdaka za info.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Miki01 Crown je obcas opravdu spise Clown :) . My jsme se na ne byli podivat s jednim kolegou, ktery pracuje v Credit Suisse (kde maji ucet) pred otevrenim uctu osobne v duchu overeneho: poznej sveho brokera. (Prikladam fotku tymu Crownu - ta dama v zelenozlutem je Sorana Wicht, se kterou jsi mozna komunikoval pri otevreni - merketing dept. a help desk v jedne osobe), protoze nekoho tak exotickeho jsem ve svete FX jeste nepotkal. Napr. na otazku, zda kdyz budu drzet pozici 2-3 dny a pak ji uzavru s mensim ziskem nez 10p - jsem scalper ? - Nam odpovedeli ANO !!! Ale neboj, pro pripad, ze budes stabilne v cervenych cislech - budes jejich lovely client a za scalpera te urcite neoznaci :). Nam nejvic pripominali pracku, ktera potrebuje zajimavy business pro kryti. Dost z vas tady vi o forexu vic nez oni a shodli jsme se na tom, ze jestli z neceho ziji, forex to nebude. Vzdyt znas jejich podminky: 1pips spread, no swap a leverage jakou si sam vyberes ! A u nich ti vrele doporucuji max. zustatek uctu 10k (popr. jen tolik aby te moc nebolelo, kdyz odjedou domu do Jordanska :))) . My jsme tam chteli drzet z nekolika spec. duvodu "ostrý experimentralní ucet" pro EA, ale diky jejich pravidlum, ktera meni v prubehu hry, je do konce roku opustime. JVC

2676

Link to comment
Sdílet pomocí služby

jvcbroker

Mooooooooc zaujimave info ....
Co sa tyka vysky uctu u nich, o tom som uz pisal, som opatrny, lebo aj ked som u nich osobne nebol, tak podla inych for na nete, prilis dovery nebudia ... Od kamosa, ktory uz nejake prevody robil viem, ze s tym "zatial" neboli problemy a peniaze prisli vzdy do 3 dni na jeho ucet.
Ja sa chystam spravit prvy vyber az na buduci mesiac, tak uvidime. Ak nebudu blbnut s tymi kecami o scalpovani, tak ucet u nich by som si rad ponechal, predsa len ten spread 1 pip je zaujivy. Keby aj "zavreli kram", pojde uz len o zarobene peniaze, takze to az tak boliet nebude, aj ked samo ze to nepotesi.
Obchodujem este cez IBFX a CMS, takze nie som odkazany len na Crown.
Cital som Tvoje prispevky aj na inych vlaknach a zda sa, ze si uz toho dost preskakal. Prajem Ti aj nadalej vela pipsikov ... Urcite su zasluzene a osobne obdivujem kazdeho, kto sa tomuto druhu obchodovania venuje a hlavne toho, kto pri tom dokaze vydrzat aj napriek pociatocnym neuspechom.








Link to comment
Sdílet pomocí služby

Re: jvcbroker

Tvůj poslední příspěvek mě příjemně pobavil. Je i poučný - jak věci vypadají jinak při pohledu z očí do očí.
Nevím jestli je to pravidlem, ale zdá se mi, že u amerických forex brokerů, tedy OTC "brokerů", moc američanů nepracuje. Když nad tím tak přemýšlím, tak v posledním roce měl anglicky znějící jméno tak jeden z deseti kontaktů, které jsem navázal.

Stan

P.S. Víš jistě, že se ta dáma v zeleném nejmenuje Sorana WITCH ? ;-)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...