Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Spolehlivost FX brokeru


bob

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 2,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky


Presne tak . môžeš si tam otvoriť demo aj 100-krat za sebou. Ešte jedno upozornenie pre testerov na deme . Aj keď to tu bolo už niekolko krat spomenuté: demo kotuje inak ako live .preto aj indikatory a aos ukazujú ine vysledky ako na live . :-( preto je rozumnejšie podla mňa si otvoriť live a testovať na papier. :-)
Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj, chtel jsem se zeptat na nejake info o firme crownforex, je nejaky hacek v 1 pips spread??Jelikoz chci fundovat ucet s minimalnim vkladem(mini-ucet pro trenink),tak je pro me nizky spread dulezity parametr.A jeste dotaz mam ohledne spreadu pri miniLotu, jeli Lotovy spread 1pips, tak pri miniLotu je spread 0.1pips??Dekuji za odpoved

Trade for freedom!!!

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Marek 24:

Pokud Crownforex neučtuje rollover (swap rate), tak je to hodně podezřelé. Svého času jsem sháněl brokera bez rolloveru a každý broker, který opravdu vstupuje do FX sítě ho musí strhávat/platit, protože banky ho strhávají/účtují jemu.

Ke spreadu: pokud se kouknete na skutečný spread u ECN brokerů tak by většinu času se spreadem 1 prodělávali.

Dělá to na mne dojem že vůbec nevstupují do fx trhu, jen si průměrují data od různých zdrojů a vše se děje v rámci jejich DD.

Pokud jim někdo bude věřit a svěří jim hodně peněz může v podstatě vydělat bez rizika:

U Crownforex otevřu short pozici na GBP/JPY s 10 loty a u jiného brokera s rolloverem otevřu 10 lotů long .Pozice mám zajištěné a každý den vydělám cca 220 USD na úrocích z long pozice (na short pozici mi Crownforex NIC nestrhne). Problém je že musíte mít velké účty a umět rychle přelévat peníze od jednoho brokera ke druhému.

;o)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

xcvb:
Uz som to tu raz pisal, mam u Crownforexu live ucet, na skusku len 300,- USD. Chcel som vediet, ako im to funguje a ... Je obrovsky rozdiel medzi demo a live. Na live je "strasne" oneskorenie a platforma pri nakupe za market dost casto ( takmer pravidelne ) ponuka inu cenu ( samozrejme horsiu ) ako je aktualny kurz na grafe. Deje sa to aj mimo dat, takze vyhoda 1 pipsoveho spreadu je v ri ...
Tiez si myslim, ze nevstupuju do trhu ( ak ano, tak len velmi malo ) a len paruju obchody na svojom serveri. Preto tie oneskorenia a nezmyselne ceny.
S tymi urokmi ma to tiez napadlo, ale daj nejakej neznamej firmicke "balik bubakov"... Nevies kedy "zavru kram".
Neveril som reciam, ktore sa viedli na inych forach ( odkazy som dal o par stranok spat ) a preto som to skusil sam. Vysledok vsak potvrdil nazory ludi, ktori to skusili predo mnou.
Ak to chce niekto tiez skusit na vlastnej kozi , nic mu v tom nebrani, ale bol by som opatrny, hlavne co sa tyka odoslanych penazi.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

xcvb

Forexová fóra jsou plná teorií o spiknutí. Věc se má asi tak, že vyrovnávají algoritmem kolísání ceny (tj. nějaký způsob vyhlazení). Spoždění tam určitě je - když jsem se tomu na popud debaty s Miki01 začal věnovat (se stopkami v ruce)- je to průměrně 16 sek (5-37 sek). Psal jsem již, že nejsem skalper (jsem všehochuť).
Ono vydělat u brokera, který rychle provádí příkazy a má 1 pip rozpětí by dokázalo každé trdlo (a hlavně by u něj obchodoval celý fx svět). Porovnej si CMS FXDD, Peregrine, GFT (myslím, že jeden z nejsolidnějších). Každý z nich má své podmínky, styl, přednosti a nedostatky. Pak si vyber. Já mám Crown jako jednoho z brokerů, obchoduji výrazně více jak 300USD konto a v něčem mi vyhovuje. V něčem ne - ale něco je za něco.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Hanys: to s těmi dvěma účty jsem myslel čistě teoreticky, mě to hlídání výšek účtů a přelévání peněz připadá zbytečně složité.

Miki01: jo, to je škoda, že nedrží 1 pip v realném čase-to by byly nádherné arbitráže......

MN: brokery neobviňuji ze spiknutí :o)))) chovají se jak jim to podmínky trhu dovolí a je nutné s tím počítat. Souhlas, je tolik brokerů s různými podmínkami, že si může vybrat každý.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...