Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Dotaz


Nouma

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 31
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Odpoved byla zcela konkretni a jasna. Otazka, zda se komodity obchoduji jen na jedne burze a dalsi podobne, svedci o lenosti a o tom, ze sis ani neprocetl manual. Obcas je vhodne pred vpadem do diskuse vyvinout trosku snahy a pokusit se zjistit podobne elementarni informace sam. Dal nema smysl se v tom placat. Prostuduj manual a pravidla diskuse. Pak bude vse jasnejsi.

Hodne uspechu,

Link to comment
Sdílet pomocí služby

koukám že během psaní příspěvku mě Martinek předběhl :o))
Naprosto souhlasím s jeho příspěvkem. Než se začneš ptát, tak je dobré si prostudovat manuál a další články zde na finančníkovi-je tu odpověď na všechny tvoje dotazy.
Je lehké a snadné se hned ptát a nevynaložit žádnou snahu si informace zde sám vyhledat. Pokud budeš mít stejný přístup i při obchodování tak budeš mít s největší pravděpodobností problémy!!!
Tak si pročti manuál a fórum-na většinu tvých otázek tu jsou odpovědi a investuj svůj čas a snahu do tohoto businessu!

Přejim mnoho úspěchů a výdrž.

Kahiros

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 11 months later...

Dobry den.
Na netu sem nasel stranku s prezentovanim (a pronajmem) obchodnich systemu pres net. Jeden clovek tam dosahl kolem 300% shodnoceni za mesic. Obchodoval intradenne jen dva topne oleje a benzin (RBOB). Zajima me jedna vec. Je obchodovani topnych oleju hlavne sezonni zalezitosti ? Dik
P.S. : Nevite mi poradit kdy se konci obchodovani prosinec 07 a kdy se zacne obchodovat brezen 08 u ER2 ? Na strance IB sem nasel kalendar, no nevim jak si to tam mam zaradit. :-) Dik a preji pekne den

Link to comment
Sdílet pomocí služby

daiv:
1) ja bych moc neveril cizim systemum dokud si je sam nenatestuju... Vymyslet system ktery na historickych datech vydela uzasne penize moc tezke neni, ale je malo pravdepodobne ze bude fungovat i v budoucnu....
2) jestli jsou topne oleje sezonni ti nereknu, kazdopadne nevim jak souvisi ta sezonnost s intradennim obchodovanim?
3) tyto informace spis hledej na strankach burzy, posledni obchodni den prosincoveho ER2 je 21.12, ale neni dobre obchodovat do posledniho dne - spis sleduj volume jednotlivych mesicu kde je vetsi...

Jelda

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 years later...

Zdravím

potřeboval bych pomoci s aktivací 30 denní Demo platformou NinjaTrader . Aktivoval jsem si ji po prve asi před rokem a teď když si ji chci aktivovat znovu tak mi to z neznámých důvodů nejde . Nevím v čem je problém i když to dělám stejně jako před rokem . Má s tím někdo zkušenosti ? Poradil by mi někdo prosím ? Prosil bych o nějakou radu jako nováček .
Předem děkuji za nějakou tu radu ....

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj Veroniko

demo mám nainstalované celou dobu,jen nevím jak znovu zprovoznit 30 denní platformu.Když jsem to udělal poprvé tak jsem to dělal z jedné internetové stránky(zen-fire)poté mi přišlo heslo , a teď když to tam dělám znovu tak mi to nejde...
nevím proč ?? Po případě jak to změnit aby se to zase zprovoznilo..

Jirka

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 months later...

Dobrý den,

vlákno Daně bylo uzamknuto, tak to zkusím tady, protože odpověď jsem nenašel.

Příklad:
Byl jednou jeden trader a ten vymazal $5000 účet. Když si na konci učetního období udělal přehled zisků a ztrát, zjistil, že byl $5000 v zisku, ale na poplatcích vydal $10 000. Musí trader zaplatit 15% dan ze zisku $5000?

Děkuji

Jakub

Link to comment
Sdílet pomocí služby

ahojte!

Mám otázku ohladom backtestu:

Ako berete do úvahy posun na BE zarátate to to stratového obchodu alebo ziskového ? zaujíma ma to z toho dôvodu aby som si mohol robustne vyhodnotiť WLR. Ide o to že ak ich dám k stratovím tak mi samozrejme zníži priemernú stratu a naopak ak ku zisku tak zníži priemerný zisk.

Vopred dakujem za nápady a rady.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

ber to tak jak to je - tj. pokud posouváš na BE nemáš zisk ani ztrátu, tak to neuváděj ani do jednoho. jinak to je tvoje věc, si to můžes posouvat na BE+1 a dávat jako ziskový či na BE-1 a brát jako ztrátovy apod.

respektive si udělej v deníku sloupec na to, když ti to skončí BE, a nemusíš z toho dělat zisk ani ztrátu

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...