Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Elliottovy vlny


TJ

Doporučené příspěvky

Rarite,

s korekcí jsme si nerozuměli. Rovněž si myslím, že většina korekcí je prostý cikcak. Z toho Vašeho příspěvku to na mně udělalo dojem že právě máte na mysli ještě nějakou jinou korekci.
Např. extended flat - poměrně často uživaný na EWI na mně působí dojmem, že je používán v případě, kde by jiné vysvětlení vyžadovalo hlubší analýzu. Jakési ulehčení.
Včerejší korekci na závěr mezi hodnotami 386,5 a 381 považuji rovněž za ukončenou.

Mějte se hezky.

Jarda

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 869
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Jaroslave,

začínáme si společně notovat a to je vždy nebezpečné. Diskuse je nožní jen u porovnávání rozdílných názorů. Tak snad nějaký názorový střet vyrobíme.

Korekce na 386,5 a 381. Spíš podle tvaru (počítat se již dá jen velmi obtížně ) , usuzuji, že trh otevře drobným GAPem dolů a otočí záhy na sever.

[ital]vysvětlení vyžadovalo hlubší analýzu[/ital]

Jsem zastáncem selského rozumu. Nezní to sice tak efektně, ale dává lepší výsledky.

rarit

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Rarit,jaroslav

Korekcia abc nedáva informáciu o tvare korekcie, mimochodom aj flat ma abc. Flat spôsobí, že veľa začínajúcich EW nadšencov si už myslí (vrátane rarita), že ide o ďalší impulz, pretože vlna (b) flatu prekoná posledné maximum.
Trh ma vždy na výber, kým to nadšenec EW pochopí tak mu ubudne nejaký ten usd na účte. Trading není o veštení. Už samotný náhľad, uprednostnenie jednej varianty (veštenie) spôsobuje nemalé problémy v skutočnom reálnom tradingu.
Dovolím si povedať, že ani jeden z Vás skutočný trading ešte poriadne neokúsil, pretože tuto veštiareň by ste už nebrali tak vážne ako predvádzate.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Lopo1,

nemyslím si, že se s kolegou Raritem pokoušíme o věštění. Vždy je to víře v pravděpodobnost. A jestli tuto víru nazýváte věštěním, pak ano.
Stejně jako někdo, kdo obchoduje např. podle EMA34 nebo čehokoli jiného věří v pravděpodobnost následných jevů tak v ní věřím na základě vývoje vln i já.
A co se týče skutečného obchodování tak já obchoduji necelý rok, samozřejmě podle EW, několik desítek obchodů měsíčně.
Momentálně jsem long v C, proto jsem zde uváděl, že se domnívám že korekce je u konce.
Jsem velmi rád za to, že si skolegou Raritem mohu vyměnit názory jak na aktuální vývoj tak na metodiku EW. Ve Vašem příspěvku jsem bohužel nenašel žádný konstruktivní námět.

Mějte se hezky.

Jarda

Link to comment
Sdílet pomocí služby

jaroslav,

Tak ti drzim palce, aby ti to šlo. Pokial ja viem tak rarit nema ziadne alternativy a uspesnost 99%, tak mas skveleho ucitela. Ja sa nastastie pozeram na trading ako na hru money manazmentu, takze mna osobne vobec nezaujima kde co pojde nepojde, ide iba o statistiku, pričom su vzdy iba dve moznosti alebo zisk alebo strata. To ako si trh niekto ocisluje/neocisluje je jeho subjektivna vec, otazka znie, ci to dokaze vyuzit a ci to funguje lepsie ako na 50%

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...