Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Doporučené příspěvky

Zkušení kapitalističtí manažeři vědí, že poskytnout veřejně svoje know-how může být pro ně do budoucna obrovským přínosem. Petr s Tomášem zvolili tuto cestu a myslím, že ta odezva, která se jim z těchto stránek denně vrací, i je samotné určitě obohacuje. Jestliže někdo zvolí naopak cestu utajování, klamání, lží a polopravd, dříve či později na to doplatí. Takže znova a znova veliké díky autorům tohoto webu a rovněž všem spolubojovníkům z těchto stránek.
Zatím sice jen mírně, přesto však již profitující... :) 48-letý teenager, kterému jste otevřeli nové obzory.
Petr

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 35
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

"I kdybych nakonec v tradingu neuspěla, což se může stát, Finančník mi ukázal i jiné cesty, než jenom ty, co vedou k penězům, což je skvělá věc, nelze ztratit, lze jen získávat, pánové díky. Zlé pomluvy jsou nízké a obrátí se vždy proti tomu, kdo je jejich tvůrcem. Patří k běhu světa, s tím nic nenaděláme, ale co můžeme udělat, to je, jaký postoj k nim zaujmeme. Aby nám kdokoli mohl ublížit, musíme mu to nejdříve dovolit.
Hezké dny, Iveta"

Iveto, s tím nelze než vřele souhlasit. Též jsem se již setkala s nechutným napadáním Finančníka a hlavně jeho zakladatelů-proč asi? Šlapou těžce pár lidem na jejich kuří oka. I mě v mých 55 letech značně potěšilo, že mě někdo nazve teenegerem, to je přeci ohromné. A to o tom ubližování si musím zapamatovat, je to pravda pravdoucí.

Já jsem Ardeusu nakonec vděčná, protože díky jejich (placenému-skoro 5000-byly to v podstatě vyhozené peníze, protože tam jsem nepochopila vůbec nic, "jen" to, že komodity mohou být příležitostí, o jaké se mi ani nesnilo) semináři jsem se o komodity začala zajímat více a našla tak Finančníka. Brouzdala jsem všude možně, skončila jsem definitivně tady a už nic dalšího hledat nebudu, protože tohle je to nejlepší z nejlepšího, alespoň v českém jazyce. Co je v jiných světových jazycích, nemohu posoudit, protože dobře umím bohužel pouze slovensky. Ale komodity mě konečně dohnaly k tomu, že věci začínám tentokrát konečně vážně řešit-mimo jiné se zuřivě učím anglicky. A to mám už 6 let dceru v Americe, a ani to mě nedonutilo k tomu, abych se začala anglicky učit, až teď komodity :D

Takže nedovolme nikomu, aby nám ubližoval, a nedovolme nikomu, aby ubližoval Finančníkovi, protože tím bychom nechali my všichni zde zúčastnění "teenegeři" ubližovat i sami sobě.

Iveto, můžeš mi poslat svůj mail na THostalkova/zavináč/seznam.cz? Jsme tu pouze dvě holky, tak bych s Tebou ráda "poplkala" mimo fórum. Díky. (Tykání snad nevadí....?)
:S

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Musím přiznat, že i mne v mých 54 označení za teenagera velmi, velmi potěšilo. Tohoto titulu už dávno nemohou používat ani mé dcery. Ale vlastně má Ardeus pravdu. Ve společnosti skvělých lidí na Finančníku a pozitivního myšlení, které tu vládne, nejeden kmet na duchu omládne.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Také Vás všechny zdravím. Mohu pouze jako 33 letý mladík s pubertálními výrazy poznamenat, že se první diskutující přidal do skutečně vyjímečného fóra lidí, o čemž svědčí mnoho zdejších příspěvků. Rád je čtu a mnoho mi to dává. Nějaké pomluvy mne nechávají chladným, protože každý rozumný člověk má právo rozhodnout se. Já se rozhodl pro finančníka a přeji mu do dalšího působení hodně štěstí, skvělé příspěvky všech diskutujících a mnoho zajímavých článků.
A teď už mne nerušte, abych mohl věnovat svůj čas (kterého mám poskrovnu) užitečnějším věcem, jako třeba plánování obchodů, a dalšímu učení. Jsem pořád na začátku.....

Petr.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Vzhledem k tomu,ze mam nejake "volne" penize a jen mi lezi na uctu,tak mi znamy doporucil abych je dal do akcii (uz ani nevim ke komu)kvuli lepsimu zuroceni nez ve sporce.Protoze jsem si chtel nejdriv najit nejake info o akciich,vyhodilo mi to odkaz i sem.Rikam si : komodity - ty delal jeden znamy.To mne vubec nezajima - ja chci obchodovat akcie.Druhy den jsem zase hledal podle dalsiho klicoveho slova a zase Financnik.Rikam si "uz vidim,jak me nekdo neco nauci,nebo vysvetli zadarmo a jeste jsou to komodity ktery mi nikdy nic nerikaly."Zacetl jsem se do jednoho clanku,do druheho..... a uz tu ctu asi 14 dni uplne vsechno a nektere veci dokola,protoze jak se rika "opakovani je matka moudrosti".Komodity i s Financnikem mne vazne dostaly.Zatim mne nejvic zajima ID a MA (ted to zkousim se Strategy Runnerem - tenhle program mi sednul) i kdyz se v tom pekne placam ;) Mam z Financnika zdarma info,rady tipy,forum.... a na Netu spoustu programu na papirove obchodovani.Uz ted vim,ze na ostro to bude neco jineho,ale neumim si predstavit ze bych se rozhodl obchodovat v jine oblasti a dostal vse co potrebuju zadarmo,abych si vyzkousel jestli se mi bude darit :o) Proste at si rika kdo chce co chce,ja tu budu porad - diky (tu)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobry den,
jsem zde novacek, ale jiz nekolik mesicu sleduji co se deje v komoditach. Je to pomerne zajimave a chtel bych tento business vyzkouset. Nedomnivam se, ze zde zbohatnu, jenom chci zhodnotit sve volne prostredky lepe nez ve fondech.

Samozrejme sleduji vsechny zdroje informace o komoditach. Motto: 'Clovek se musi ucit a musi se ucit rychle'. To znamena, ze sleduji i vyse uvedenou firmu.

Domnivam se ze zakladatele tohoto financnik.cz vytvorili neco co nema ve svete 'ceskych' financi obdobu. Vytvorili komunitu, kde se lidi 'virtualne' i realne setkavaji a diskutuji. Za to jim je potreba podekovat.

Samozrejme, ze to co delaji jim pomaha jak v jejich obchodovani. tridi si sve myslenky a nekdy i dotazy absolutnich zacatecniku jako jsem napr. ja mohou vest k zajimavym pristupum. Na druhe strane se nehoni po adresach lidi, kteri na tento server vstupuji, jak to dela kopa dalsich sites. Vsichni vime proc to delaji.

Co se mi na tomto serveru libi je fakt, ze vsechno je dobrovolne. Neschovava se za nimi dalsi firma, ktera mi chce neco prodat. Ano poradaji skoleni a workshopy, ale nesnazi se nikomu vnutit nazor, ze po jejich skoleni vydelaji hodne penez za minimalni dobu. Vzdy upozornuji na rizika obchodovani v komoditach a nerikaji nic o 'penezovodech', coz je krajne podezrele. Delaji jenom neco, co dela kopa dalsich trajderu po svete. Kazdy se muze dobrovolne rozhodnout jestli jim veri nebo ne.

Osobne pristupuji ke vsem serverum mluvicich o financich velice opatrne. Proto jsem prosel hodne dlasi ceskych i zahranicnich serveru venujicim se trading-u nez jsem dosel k nazoru, ze financnik.cz je muzu zaradit do skupiny tech duveryhodnych.

Obsah jejich informaci je 'in line' s tim, co muze clovek najit v knihach Eldera, Douglasa. Netvari se, ze vytvorili vlastni 'genialni' system. Pokud jsou obvineni z 'plagiatorstvi' tak musim poznamenat, ze vsichni, kdo delaji v CR do komodit a pisou o nich kopiruji neco, co jiz bylo nekde napsano.

Neni na tom nic spatneho. Taky delam v nazveme to 'informacnim' businessu a za kopirovani, samozrejme s citaci zdroje, neceho co nekde funguje se vubec nestydim. Nedomnivam se, ze v komoditach mohl kdokoliv v CR ziskat vice informaci, nez lidi kteri je obchoduji nekolik desitek let a obchoduji objemy o kterych si jakykoliv cesky trader muze jenom zdat. V pripade, ze nekdo v CR tvrdi, ze vytvoril vlastni velky system a la Elder, Ross atd. tak je to spise podezrele nez duveryhodne. Ja osobne zastavam nazor, ze je potrebova kopirovat cokoliv co funguje.

Nejak jsem se rozepsal. Na zaver bych chtel tvurcum financnik.cz podekovat za obsah, pristup a intutivni strukturu.

Steve

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

Docela by mne zajímalo jestli by se dala vyčíslit suma za informace uváděné zde na (F) , docela by mne zajímalo kolik peněz mi Finančník ušetřil a jistě ještě ušetří .Možná teprve potom by si ti co pohrdají prací Tomáše a Petra uvědomili kolik cenného nám oba společně dali .

Jsem Vám oběma moc vděčný za to co pro nás všechny děláte bez vaší trpělivosti bych neměl světlo na konci tunelu a pořád bych se díval do slepého zrcadla . Ještě jednou díky .

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Mno, kdo trošlu déle obchoduje a pohybuje se ve světě financí a a pak koukne na stránky zmiňované firmy, tak "na první pokus" pozná co jsou nejspíš zač. Takže mě ani na semináři prezentovaná prasá.na nepřekvapí. Jesli Petr s Tomášem skutečně obchodují nevím, že se tu občas objeví zahraniční překlad to určitě, ale to mě nezajímá. Podstatné je, jestli jsou informace na webu kvalitní, a to 100% jsou !

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 7 months later...

Vždycky bez zájmu mávnu rukou nad diskusemi, které se objevují pod články týkající se finančníka nebo jeho autorů na různých serverech ať už měšec nebo ČT24. Vždy se dozvím něco jiného, někdy opravdu exkluzivní házení špíny a nesmyslů, ale můj názor je tento:
Nevím, kdo si na tomto serveru kolik vydělává na komoditách
Nevím, z kolika lidí udělal tento server úspěšné tradery
Nevím, co je pravdy (počítám, že nic) na těch pomluvách na internetu
Ale vím, že čtením pouze tohoto serveru jsem se dostal na úroveň, která ve světě tradingu ještě nic nemá, ale která je mi solidním základem a o které jsem před rokem mohl jen snít a za to velký dík.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím, aj ja som sa už stretla s uvedenou spoločnosťou a mám aj ich manuál. Dokonca som vyhodila 30 000Sk za školenie /môžem Vám poslať link, ale nezverejním ho tu/, ktoré naozaj za tieto peniaze nestálo a až potom som objavila finančníka - bohužiaľ.
A dámy, nie ste tu iba 2. Sme tu minimálne 3.

Prajem všetkým veľa úspechov v tradingu.

Gaba

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 4 months later...

×
×
  • Vytvořit...