Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Doporučené příspěvky

Zdravím vás,
dovolím si podotknout, že vše kolem tradingu je, včetně výuky základů, jako vše ostatní, byznys, kde existuje nabídka a poptávka, tudíž když se najdou lidé ochotní zaplatit určitou sumu a jsou spokojeni se službou za ni poskytnutou, je vše OK. To, že se někomu ta suma zdá přemrštěná je jeho věc... Je naivní si myslet, že někdo bude své těžce získané a zaplacené zkušenosti a znalosti dávat dál zadarmo.

Tudíž velmi děkuji Petrovi a Tomášovi za pořádané kurzy a jsem vděčný za informace a základy tradingu zde na finančníku. Díky. Jsou to dobré základy na kterých se dá dál stavět.

Petr

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...
  • Odpovědí 35
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Jinak také moc děkuju za informace na tomto webu, mohu s klidným srdcem říct, že jsem si přečetla naprosto všechny články ve všech kategoriích které tu jsou, v záložkách v Opeře mám všechny uložené :) Ještě zbývá pročíst diskusi. Už jsem si také koupila knihu "Tradingem k bohatství" a e-book "Psychologie obchodování", tu první jsem přečetla za dva týdny třikrát a tu druhou teprve jednou :) A další budou samozřejmě následovat :) Trading mě opravdu chytil za srdce a chci ho v budoucnu dělat i na živo, nejen na zkušebních programech.

Mějte se tu moc krásně a přeji mnoho úspěchů ;)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...

prometka:

Děkuju za tip, hned se jdu po ní mrknout:-) V záložkách mám asi šest různých knih které bych chtěla, ale bohužel vše se musí postupně, takže mohu koupit tak jednu za měsíc-dva...šetřím na real účet:-) Ale asi to bude pro začátek forex, protože v komoditách jsou moc velké počáteční vklady:-/ Aspoň nejdřív uvidím jestli to pofrčí;-)

Zatím pa

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 4 týdny později...

×
×
  • Vytvořit...