Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Breakout systémy


Volf

Doporučené příspěvky

Kdyz ted ctu co jsem napsal tak bych si naliskal :D

"problem je pokud bych chytil hned na zacatku serie ztrat (mel bych zustatek cca 600USD) tak mi pri mem SL=40 vyse uvedeny vzorec nedovoli obchodovat confused smiley"

Samozrejme ze me dovoli obchodovat!
Ale i tak ten jeden lot na 1000 usd mi prijde moc

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 1,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

To Volf:
takze pokud jsem ten vypocet pochopil spravne, tak kbyby muj syste mel maximalni DD $100 na jeden minilot a muj ucet by byl treba $300, tak mio pa vyjde 0,1 stadardniho lotu...
je to tak?

Jinak co se tyka historickych dat, tak to asi este chvilku potrva. Odmitaj poslat, protoze to posilaj pres FedEx a ten si za to udajne uctuje $80. Takze je chci zkusit ukecat aby mi to hodili nekam na net abych si to mohl "sosnout" FTP-kem...
Tak uvidime.

Jirka

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to DarkMan,Volf:
pisal si uz skor (DarkMan) ze momentalne mame u nas CET cas, mne sa zda ze CET cas je nas zimny cas, letny cas je u nas CET+1, hned by som sa opytal aj volfa ako to vidi on, zaciatok 06.00 CET prveho pasma pri hansovi by mal byt asi 01.00 pri case ktory pouziva cms ?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Upravil som trochu Volfovho Hansa123MV2 a to tak, ze som tam pridal position sizing. Bol by som vdacny keby niekto urobil backtest. Nepocuvaju ma data a nemozem to backtestovat. Len na livedata. Cize od 10.3.2006. Namiesto mnozstva Lots je tam Risk. Risk je percento uctu/100 prednastavena hodnota je 0.03 cize 3% uctu. Velkost pozicie (lotov) je pocitana ako [DostupnyMargin*Risk/StopLoss] Cize je dobre sa pohrat so stoplosom a Riskom malo by to mat lepsie vysledky... Dakujem. Potom prosim vas hodte vysledky na sklo aj povodny aj s position sizingem.

1271

1272

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to Volf: dnes poprve jsem pouzil tvou novou verzi EA (Hans123MV2) a nastavilo mi to spatne ranni buy objednavku na cable. Kdyz se podivas na prilozeny obrazek tak ty dve cerveny sipky ukazuji range kde by se melo hledat High a Low cili by mela byt BUY objednavka nastavena nekde kolem 1,7900 jenze je nastavena na 1,7939. Chtel bych se zeptat co te vedlo predelat metodu vypoctu EntryLong a EntrySell u te nove verze, u starsi verze jsem nemel problem s pozici objednavky, ty snad ano? Dik Mira

1274

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Darkman:
Mě to vystavilo objednávku buystop přesně 1,7900. Stalo se mi dvakrát, že systém vystavil objednávku nesprávně. Je to vidět na první pohled, takže jsem ji hned smazal a systém ji napodruhé vystavil vždy správně. Podle mě není chyba ve skriptu, ale někde v MT. Výpočet HL jsem předělal, protože mi takto připadal jednodušší. Asi by šla do EA dopracovat kontrolní funkce, která by případně modifikovala špatně umístěnou objednávku, ale zatím jsem to nepovažoval za důležité.
Jinak tvé šipky ukazují špatné range, měl bys vždy mít označené jen čtyři svíčky, ne 5. Nicméně tato chyba nemá souvislost s tím, že objednávka byla špatně.
Milan

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Volf:
no vydis ani neumim napocitat do 4 :D
Kazdopadne je to divny ze to dela jednou za cas, prijde mi to jako bych mel diru v history datech nebo neco takoveho. :S
Pokud je to tak ze kdyz ji smazes a EA je hned nastavi spravne tak napisu k tomu kontrolni funkci ktera bude checkovat entry ceny prvnich 5 minut a melo by byt klid, ale jak rika klasik clovek nikdy nevi ;)

Ulipispirus:
Souhlasim s Volfem pokud jsi pouze implementoval PS tak by se pocet obchodu a celkovy nemel menit

Mira

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...