Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Casopisy o tradingu


Doporučené příspěvky

  • 2 týdny později...

AGEDOG > taky jsem o tom (do budoucna :-)) uvazoval, vysledek hledani je, jak uz tady nekdo psal, ze to mozne je. Konkretni odkaz je zde www.activetradermag.com/index.php/c/Subscribe kdo nevladne anglictinou, da se objednat do zahranici za $95 na rok nebo $160 na dva roky, platit se da kartou, zrusit predplatne se da kdykoliv a penize za neobdrzena cisla do konce predplatneho Vam vrati, to je celkem fer. Pokud chcete objednat pres internet a platit kartou, odkaz je primo tady www.kable.com/pub/attd/newsubs.asp vyplni se osobni udaje, typ a cislo karty a neco malo informaci o vlastnim obchodovani. Objednat se da i telefonicky nebo faxem, ten internet je ale preci jenom asi nejlepsi volba.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

AGEDOG > Ted koukam, ze dotaz se tykal spise magazinu Trader Monthly, coz je onen zminovany "lajf stajl" magazin. Predplatne do zahranici je mozne, da se nejdriv predplatit zdarma na www.traderdaily.com/subscribe/index.html, vyplni se formular, podle ktereho se rozhodne, zda jste "zpusobily" k predplatnemu zdarma, pocitam, ze Vas nalakaji na jedno cislo a dal si budete muset platit normalni predplatne. Plati se $99.95 za 10 cisel, nicmene to tam nemaji nikde rozlisene na US a zasilani do zahranici, cena se mozna bude lisit. Da se take objednat primo verze UK, mela by ale byl snad stejna s US, alespon tam pisou, ze UK magazin poskytne rozhled o tradingu po celem svete, nevidim tedy rozdil.

Krome Trader Monthly existuje i Trader Daily, coz je to same, jenom webova podoba magazinu, kde ale urcite nebudou tak stavnate informace jako v placene papirova verzi:-) Ovsem i na web je treba se registrovat, nastesti zdarma.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

krejzic: díky za reakci... Tak pro ten časopis Treder Monthly jsem se pokoušel zaregistrovat, tuším že se tam psalo něco o prvním čísle zdarma či co ale nejsem si tím už stopro jistý a přišel mi jen mail:

7.9. 2008 Thank you for filling out the subscription form for Trader Monthly Europe.
Your form is currently being processed and checked for approval.

Takže 9 dní a od té doby nic. Tak uvidím jak se to vyvrbí. Podvědomí mi říká, že to budou zasílat jen do UK.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 year later...

Currency Trader Magazine (pdf) September 2010, Volume 7, No. 9: http://www.ulozto.cz/5748169/currencytrader0910-lc4.pdf August 2010, Volume 7, No. 8: http://www.ulozto.cz/5748171/currencytrader0810jh59.pdf April 2010, Volume 7, No. 4: http://www.ulozto.cz/5748170/currencytrader0410-bd50.pdf

13902

13903

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 4 týdny později...

Toto jsou opční časopisy, které sleduji já:

[bold]Options Trader[/bold] - Tento časopis už nevychází, ale lze jej objednat, případně stáhnout kompletně všechna vydání z internetu (rapidshare). Časopis vycházel od roku 2005-2007. Pak se přejmenoval na Futures Options Trader a vycházel až do března 2010. S tímto časopisem jsem strávil hromadu času. Obsahuje náměty na rozvoj různých i klasických opčních strategií, přináší rozhovory s money managery, kteří opce obchodují pro své klienty, takže je občas zajímavé nahlédnout pod pokličku profesionálovi, jak obchodují úplně stejné strategie jako my, ale v mnohem větším objemu.

[bold]Expiring Monthly[/bold] - časopis zaměřený na obchodování opčních strategií, hodně se tam řeší neutrální opční spready (Iron condor, Kalendáře, Iron Butterfly apod.) Tento časopis vydává skupina opčních obchodníků a koučů kolem Marka Wolfingera.

[bold]Think Money[/bold] - vydává brokerská firma Thinkorswim.com. Ročně vychází 3 čísla a je to plné reklamy. Pár zajímavých článků tam najít lze. Časopis je zdarma.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...
×
×
  • Vytvořit...