Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

kontinuita obchodování


Doporučené příspěvky

DrMozek: já jsem absolvoval kurz Obchodování s pomocí nejpoužívanějších indikátorů, a ikdyž jsem na kurzu "neobjevil Ameriku", pomohl mi převelice. Dozvěděl jsem se za jedno odpoledne potřebné základy pro obchodování s indikátory a jejich princip. Tyto informace jsem jako neangličtinář dával dohromady velmi těžko a převážně (ikdyž ne zcela) jsem je hledal zde na finančníkovi. Ovšem bylo to sbírání střípků, ale i tak se dá. Navíc jsem obdržel pracovní prezentaci s obsahem kurzu, do které nahlížím dodnes, když si potřebuji oživit informace o nějakém indikátoru. Takže abych to shrnul: pokud bych se kurzu neúčastnil, získal bych tyto informace stejně, ale zabralo by to mnoho času, který jsem strávil dalším studiem.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To Martin:
Divim se, ze na tu hloupost od RadekFX reagujes. A ze to hloupost je, o tom neni pochyb.

To DrMozek:
jakou cestou se vydate je jen na Vas. Nemusite na zadny kurz. Verte nebo ne, kazdy kdo Vam dnes odpovida na dotazy si svoji cestu musel najit sam. Jaky kurz si pripadne zaplatite je take jen a jen na Vas. Nikde neni psano, ze k obchodovani Vas privede jen a pouze kurz Financnika. To je snad jasne ne:-)?

Libic

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj ,


Obchodníci , tak mi připadá a teď na nikoho nenarážím ani na nikoho nechci upozornit , prostě mi připadá že někteří jsou zde proto aby znepříjemnili druhým náladu . Jakoby se někdo snažil zahltit takovými lidmi toto diskusní forum a tím některé donutil přejít na jiná fóra o komoditách . Těchto lidí ( rejpalů a šťouralů )tady přibývá , pamatuji si Finančníka ještě před rokem a půl , tehdy jsme se všichni snažili pochopit systém a fungovali jsme jako tým . Pojďme se tedy věnovat obchodování , a seriozním otázkám vážící se k tradu .


Hezký večer všem REN

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Greenhorne,

tak to jste neobjevil zadnou Ameriku :-)
Neco vam povim. Kdyz jsem pred lety jednim dechem cetl knihy sveho oblibence Larryho Williamse, neslo mne porad do hlavy, proc vsude pise "trhy budou zadat vsechnu vazi pozornost a to nepretrzite". Dle zbytku knihy mne to nedavalo logiku - vzdyt pokud mam svuj uspesny system, tak proc se zabyvat trhy mimo obchodni hodiny?? No a pozdeji jsem pochopil podstatu - jde o to neustale udrzovat mozek ve "spravnem mysleni". Cili nejde ani tak o to pozorovat trhy abyste z nich neco za kazdou cenu vycetl, ale aby byl mozek s trhy porad v kontaktu. Pozdeji se mne v obchodni kariere stavalo totez, co Jakubovi - po vikendu jsem byl casto prvni hodinu az dve "mimo". Dnes to resim tak, ze si kazdy vikend udelam alespon hodinku cast na backtesty. Je mi jedno co backtestuji, ale chci byt timto zpusobem v kontaktu s trhy - pomaha me to udrzet mozek nasmerovany na spravnou vlnu. Takze preji rychly navrat a tesim se zase na vase dalsi prispevky o COT :-)

Tomas

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...