Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Technické problémy s IB


Eva2

Doporučené příspěvky

Zdravím,
mám účet u IB a mám problémy s odečítáním profitů a ztrát. Když otevřu přímo v platformě IB Account, tak v políčku Net liquidation Value(kde je doufám stav účtu) nemám správnou hodnotu, kterou mám v deníku, odchylka je klidně i 600$, takže chyba v deníku je vyloučena. částka v této kolonce se mění každou chvíli, někdy skočí o dvacet nahoru, pak zas o padesát dolů... Mám ještě jeden účet, který používám na jiném počítači(v tom to doufám není) a tam vše funguje perfektně, odečteno nebo přičteno je okamžitě po uzavření pozice přesně na cent. Snad jen dodám, že jako front end používám Tsim. Nemáte někdo podobnou zkušenost nebo radu?

L.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...
  • 1 month later...

Zdravím všechny, stáhl jsem si demo IB TW a nemohu jej při počátečním zadávání komodit/ kontraktů rozhýbat. Objevilo se mi jen několik údaju a hodnoty v čase se nijak nemění... Postupoval jsem dle návodu v článku " Pracujeme s IB platformou I, tak nevím. Poradíte mi prosím? Děkuji Vessy

2475

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Demo platforma neobsahije všechno. A také má jen omezený výběr titulů a chybná data. Je to jen na vyzkoušení platformy. Jinak nic. Pokud chcete zkoušet obchodování na nečisto, ale se skutečnými daty, pak musíte mít založený a naplněný účet u IB. A pak si můžete vytvořit účet na papertrading. Při otevřené TWS se cvičný účet pozná podle toho, že tam má nápis "Simulated Trading", a ne "Demo system", jak to máte vy.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím Vás,

nedaří se mi spustit Tsim+. Při spuštění TWS se Tsim+ vypíná.
Proto jsem se rozhodl přejít na Book Trader. Ale jsem v úzkých. V e-booku od Tomáše, je popsáno nastavení, ale v programu chybí v sekci Hotkey Configured Shortcust nastavení Book Trader - Left Click on Book Trader Bid Size i Left Click on Book Trader Ask Size.
A následně v e-booku je popsán způsob, jak v BookTrader si nastavit předdefinované příkazy (PT, S/L a jeho automatické posouvání), jenže při otevření HOTKEYS a následovném otevření příkazu BUY, kde ho chci nastavit s automatickým S/L atd. je pouze tabulka CUSTOMIZE. Úplně chybí Attached Orders .
Můžete mi prosím pomoci? Tsim+ nezprovozním......
Předem děkuji. Petr

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím všechny,
nevím, zda je můj dotaz poplatný tomuto vláknu, nicméně vhodnější jsem nenašel.
Čas od času upozornuje hlas z IB "Check your trader feed", nastane výpadek kontaktu mezi platformou IB a Sierrou a Tsimem. Objeví se roletka s H a L atd. Ale dnes 3.11. v cca 12 hod po tého hlášce, kdy jsem byl v pozici s 10 kontrakty na ER2 na mě vyskočilo v Tsimu v okně P-L - loss $ 572 000,- !!! a taky že mám 48 comms. Byl jsem v modu simulace, takže o nic nejde, ale kdybych byl na živo, tak je velký průšvih. Neví někdo zkušenější o co tu jde?
Díky - Bořek Janda

Link to comment
Sdílet pomocí služby

jaro 87 Napsal:
-------------------------------------------------------
> zdravím,
>
> už sa asi hodinu pokúšam spojiť na IB TWS , je
> sobota cca 21.15hod , zadám meno aj heslo a stale
> mi vypisuje login in progress a nedá sa mi
> napojiť. Včera to išlo v pohode a dnes toto????
> V čom je chyba??? Poraďte.
> Ďakujem. Jaro

já mám asi podobný problém (no mám jich více ale postupně ladím). napřed jsem odstranil čárku-tečku a jsem zvědav na TSIM? ale v TWS mi bliká ta samá hláška, ale nepřihlásí mě to. VIKI odpověděl, že to je tím, že o víkendu platforma nefunguje, pokud by to byla pravda zítra to šlo, byl bych rád. může to někdo potvrdit, že o víkendu IB TWS nejde?
děkuji. Tonda

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 5 týdnů později...

Zdravim vsechny v diskutujici,
mam dotaz, presel jsem z refca na IB a rozjizdim TWS. Penize jsou na konte asi 5 dnu a nejedou mi zadna data. Market data v pravem dolnim rohu sviti zelene, v nastaveni uz nevim co bych zkontroloval. Broker take nevi. Je mozne ze je v IB nejaky zmatek? :(. Najde se ev. nekdo, koho by bavilo udelat jednodenni soukrome skoleni IB,TWS,TSIM+....

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...