Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Technické problémy s IB


Eva2

Doporučené příspěvky

Ja som sice do IB e-mail neposielal, ale ked som mal nejaky technicky problem, napojil som sa priamo na ich hotline chat a tam sa mi do 2 minut ihned niekto venoval, kto sa snazil vyriesit moj problem. Niekedy sice riesenie problemu trvalo dlhsie, ale vacsinou to bolo sposobene tym, ze nie vzdy som na prvy krat pochopil, co mi operator chce povedat.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Tak jsem vyzkousel chat nic moc sem se nedozvedel pry je vse na me strane a doporucili udelat telnet gw1.ibllc.com 4000

jen zkuste nekdo prosim toto:

start -> spustit.... (napsalt CMD)

do prikazoveho radku napsat telnet gw1.ibllc.com 4000 a enter

provede se spojeni nebo ne???

me se to neprovede proto mi nejde TWS mam prej zakazanej port 4000 4001

osobne se mi to nezda leda ze by se nekdo stoural vcera v 21:45 ve spojeni coz zjistim

avatar

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Žádám o pomoc. Asi pře hodinou jsem zakládal účet u IB a když jsem se dostal k informacím o fundování účtu, tak mi Account management vyhodil hlášku "Your session has expired" s jedinou možností Logout. Pokud se pokusím znovu přihlásit vyskočí mi stejné hlášení. Nevíte někdo prosím co s tím?
Ing. Pavel Smékal

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Je to tak, ale prece jen bude mala zmena 20.2.2007 - ale jen par prkotin pro Globex

viz tady:

www.interactivebrokers.com/cal/cal.php?runthis=view_all

nebo primo text:

All of the North American markets will be open.

There is an early closing in the following:
GLOBEX: TRAKRS close 15 minutes before CME Equity Indexes
GLOBEX: CME CPI and CME Housing close at 3:00 p.m. EST
GLOBEX: CME Eurozone HICP closes at 11:00 a.m. EST

All of the Asian markets will be open except for the following:
HKEX

All of the European markets will be open.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Děkuji všem za informace. Se svou lámanou angličtinou jsem se na helpdesku dozvěděl, že problém je v tom, že jsem pravděpodobně neučinil žádnou akci po celých patnáct minut, a proto byl serverem zablokován přístup, kvůli ochraně osobních informací. Celkem vtipné vysvětlení, když jsem právě zakládal účet. Každopádně to může být varování pro všechny, kdo budou účet zakládat, aby se zbytečně nezdržovali. Řešení, které jsem zvolil je asi nejjednodušší - založil jsem účet znovu.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...