Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

VIDEO "Obchodujeme WoodiesCCI"


tomnes

Doporučené příspěvky

Ahoj ,


Musím než souhlasit zase zásah do černého , něco podobného lze sledovat na konferenci u Woodieho na studentchatroom bohužel neumím moc Anglicky takže spíš jen koukám a sem tam něco přečtu ,takže chlapi píšu Vám velkou jedničku .


PS: ještě jsem se nepřihlásil na woodieho a ani jsem to neměl v úmyslu , ale docela jste mě načali a pokud je ještě místečko někde v koutku za pavučinou na ten první termín tak bych přijel , nevíte Tomáši jak to v současné době vypadá s obsazením ?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 33
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

to gogo:
u některých z nás to dělalo problémy, řešili jsme to ve VIP sekci ve vlákně SierraChart a její možnosti (str. 13,14,15) mrkni na to. Přikládám řešení, které pomohlo mě.

Řešení je na světě, alespoň částečné. V sierre co nasdílel Martin jsou dva soubory v adresáři c:\sierra "kiwisstuff.dll" a "kiwissstuff.dll", rozdíl je právě v počtu "s". Když si sputím studii ftrader_.... je následně v nastavení přejmenuji dll z tří "s" na dvě "s" vše funguje jak má.

Pietro

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Kukus: V tuto chvili (po konzumaci 5 pinacolad) se na to necitim. :-) Ale soucasti baliku od AmirN je i dokumentacni soubor, v nemz je obsazen i popis techto cisel a udaju... Ve strucnosti - denni high, denni low, nejblizsi S/R nahore, nejblizsi S/R dole, aktualni cena... a to je asi to nejpodstatnejsi...? Pripadne se da zapnout jeste volume predchozi a aktualni svicky...

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...