Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Hledat v
  • Více možností...
Najít obsah, který ...
Hledat výsledky v ...
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky
tomnes

VIDEO "Obchodujeme WoodiesCCI"

Doporučené příspěvky

Smekám a hluboce se klaním.
Jak se říká: "Jeden obrázek je víc než 1000 slov" Podobně: "Jedno video je víc než ..." Spousta věcí mi zapadla do sebe.
Myslím, že to video lze považovat za zlom v úrovni vzdělávání na tomto servru. Nevím, jak je náročné vytvořit takové video, ale přimlouvám se k podobným záznamům i do budoucna.

Díky Sasa

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Tak to je naprostá paráda! Hluboká poklona, protože mi toto video dalo víc, než louskání třicetistránkového dokumentu. Inu, stále platí stará pravda, že "jednou viděné je lepší než stokrát slyšené". Díky, nádhera!

Martin - nikator

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Doufám, že ti, co jsou již přihlášeni na Woodieho seminář, se už nyní mohli trochu "nažhavit" a udělat si představu, jak asi bude vypadat den se samotným Woodiem. :D (tu) Nejsem žádný expert na WCCI systém, takže předpokládám, že skutečná kouzla nás teprve čekají ;)

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Perfektní práce Tomáši s tím dnešním videem (tu) . Jistě je tu spousta nováčků, kteří mohou podle toho postavit svůj první obchodní systém. Např. dnes se před chvílí na ER2 (5 min) vytvořil ZLR, přesně dle Vašeho popisu. Bylo to v 17,30 a obchod byl ziskový.
Pietro

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Ještě bych se chtěl zeptat zkušenějších jak si nastavit CCI uváděné ve videu v Sierre,mám pouze ostrou Sierru a data stáhnutá tady ze servru na kterých bych to chtěl otestovat.
Předem dík za odpověď.
Jirka

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Stažené to mám i to funguje, akorát na nulové lince se neukazuje trend a chybí svislé čárky v grafu nad a pod nulovou čarou.Musí se to někde ještě nastavit aby byl graf úplně stejný jako ve videu?

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby

Zapojte se do diskuze

Příspěvek můžete vložit nyní a registrovat se později. Pokud máte na serveru účet, přihlašte se a příspěvek bude publikován pod Vašim uživatelským jménem.
Poznámka: příspěvek bude uveřejněn po schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na tento příspěvek..

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Předchozí obsah byl obnoven.   Smazat obsah editoru

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Vytvořit...

Důležitá informace

Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy.