Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Angličtina


hostalkova

Doporučené příspěvky

To all:

zdravím, něco podobného je na stránkách www.elllo.org/ zdarma. Je tam ke stažení spousta krátkých MP3 rozhovorů na různé téma asi ve třech obtížnostech. Zároveň si u toho můžete ten rozhovor číst a projít si malým testem ve flashi, jak jste tomu rozuměli - vše je v angličtině. Líbí se mi na tom, že ty rozhovory probíhají s různými lidmi z různých zemí, tudíž si člověk zvyká rozumět angličtině s různými přízvuky :o)

Přeji trpělivost a úspěch bude následovat, Hogy

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 58
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Já myslí že každému to co mu vyhovuje , Tatiano dělejte to přesně tak jak to vyhovuje Vám . Já jsem se rozhodnul spojit užitečné s přínosným a proto odjíždím za prací do ciziny ( užitečné –naučím se Anglicky) ( přínosné – vydělám si na život a na trading) . Já si myslím že informovat ostatní je správné a především děláte to dobrovolně a to se cení . Pokud to někomu nevyhovuje ať se učí tak jak to on umí nejlépe , vy to děláte TAK a ostatní JINAK a hotovo .

Držím Vám palce ať je vaše metoda správná a vy dosáhnete tíženého výsledku REN

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To Renda
Myslím, že jsme si tykali... Přeju samé dobré věci v cizině, ať se vydáš kamkoliv, ať se ti daří dle tvých představ a ať se z tebe stane úspěšný trader dobře ovládající nejen angličtinu, ale hlavne trading. A vystihl jsi to přesně, šlo mi o informaci, která může - stejně jako mě - otevřít přibouchnuté dveře učebny angličtiny ještě někomu dalšímu, nic víc a nic méně. Každý má možnost vybrat si dle svého naturelu a nakonec i své kapsy.
Tak Rendo i já držím palce, a nezapomeň se ozývat, případně sem-tam (dle vzdálenosti) přijet (přiletět?) na naše setkání do Plzně. (tu) :) A přispívej i nadále sem do tohoto fóra, je příjemné znát se osobně.
Tatiana

Link to comment
Sdílet pomocí služby

zdravim traderi ,

tiež patrím skoro stále k večným začiatočníkom a je problematické sa prinútiť. ale čo mi v poslednej dobe veľmi pomáha je sledovanie programu national geografic , ktorý je v angličtine a môžem si tam navoliť české titulky. toto je pre mňa v súčasnosti najlepší spôsob učenia lebo sa trošku vzdelávam anglicky a pozerám to čo ma baví. keď si pustím CNBC tak nereozumiem skoro ničomu....hahahaha...

Jaro 87



Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 months later...

Ahoj
dovolím si malý příspěvek. Angličtinou nevládnu pouze PC výrazy a někdy i s Translátorem. Kdysi, protože už toho pamatuji dost jsem chodil na soukromé hodiny němčiny. Paní učitelka byla, s prominutím, stará dáma ovládající ještě Schvabach. Chodil jsem dvakrát týdně po dvou hodinách. To co mě naučila za 6 měsíců s tím jsem vystačil do dnešní doby a ještě udivuji (no už jen občas) svoje dospělé dcery které se to učily ve škole. A hlavní úspěch byl v tom, že když jsem přišel na hodinu a nebyl jsem připraven, tak mi před tou starou dámou bylo hanba!! Nikdy se to totiž neobešlo bez poznámky "Zdeňku vy jste se na dnešek moc neučil". Proto jsem to taky vydržel jenom 6 měsíců a do dnešního dne si nadávám, že jsem to nevydržel déle a zároveň děkuji, že jsem tuto dámu potkal a něco se naučil. Jezdíme často do Rakouska v létě na kola v zimě na lyže a mohu konstatovat, že se domluvím. Jak píšete pobyt v zahraničí je k nezaplacení jenom nesmíte bydlet s našincem. a poslední, nesmíte se bát mluvit. Občas plácnete blbost, ale kdo s Vámi chce mluvit s tím se domluvíte.
Zdeněk

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To Merlin:

jj, člověk se nesmí stydět mluvit. Jakmile domácí poznají, že jste od jinud, tak zpomalí a snaží se vám porozumět. V jazykovce jsme měli jeden rok za lektory manželský pár (profesí učitelé) z Liverpoolu a ti nás naučili tolik, jak všichni ostatní za celé 4 roky. Ono je fakt, že v začátcích moc učitelů nebylo a hodně to byli přeškolení ruštináři bez jakékoli slušné výslovnosti.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Jako taky věčný začátečník mohu sdělit vlastní zkušenost:
Po x letech jsem se opět přihlásil do středně pokročilých. Začátek kursu, kdy se čekalo na jeho naplnění lidmi pani učitelka improvizovala, vždycky něco nafotila, přinesla do hodiny a pak se diskutovalo. Nikdy jsem nevěděl, o čem ta příští hodina bude a bylo to super.
Pak jsme se shodli na učebnici a jeli "podle osnovy". Časem jsem si uvědomil, že se na hodiny připravuji z všeobecně vzdělávacích předmětů (musel jsem začít opakovat zeměpis, životopisy známých osobností, politiku atd., abych vůbec o tématu něco věděl a nebyl mezi mladšími kolegy za blbce). Tak už vím, kdo byl Tiger Woods, Venus Villiams a spoustu jiných zajímavostí, ale anglicky jsem se opět nenaučil.
Možná by stálo za úvahu zkusit v tomto vlákně diskutovat anglicky, třeba s chybami, ale to by se časem určitě vylepšovalo. Nevím, co vy na to?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý deň.
Prosím Vás pomôžte mi niekto s preložením textu. Anglicky hovoriaceho známeho mám na dovolenke a transkator mi to preložil trochu skomolene, takže som s toho jeleň.
----------------------------------------------------------
Dear Sir

These orders are entry and they will execute once the market moves to trigger them. If this is during a news announcement, then they may incur a slight delay in such execution. I am unable to see any issues with the execution of the orders at this time.

Each entry order only had a stop order on it which was reached shortly after the entry executed due to the movement of the market.

Thank you.
---------------------------------------------------------
Pochopil som asi len toľko, že môj stop príkaz bol zrealizovaný kôli pohybu trhu. Asi.
Ďakujem

Link to comment
Sdílet pomocí služby

jano:,
zadával jsi entry a entry jsou exekuovány, jakmile se jich trh dotkne. Když to je během vyhlašování zpráv, může se při exekuci objevit zpoždění. Ten, kdo ti píše ale nevidí žádné problémy při exekuci. Každé entry má však SL, který byl exekuován krátce potom, co bylo exekuováno entry díky pohybům trhu.
Milan

P.S. Asi to chce dávat větší stopku.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...