Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Komentáře a tipy k vývoji měnových párů - II.


Sid

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 4,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Trh se soustredil v podstate na jedno slovo: "vigilance", coz se da prelozit jako silna ostrazitost vuci dane veci, v tomto pripade inflace. Trichet ono magicke slovo pouzil, tudiz hura 30-40 pipu nahoru.
Ted nastala Q&A cast schuze a je dost mozne, ze ted to bude litat nahoru a dolu, zejmena pokud Trichet zustane verny sve povesti...
Osobne jsem 80% pozice uz davno venku, drzim palce tem co drzi majoritni pozice.

czaussie

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ja som to skombinoval - fundamenty s kváziWoodiem a so slušným úspechom: CCI vyrazilo o 14:30 nahor a ja s ním, po vytvorení háku z extrému a narazení na pivot som vyliezol skoro v najvyššom bode. Možno aj toto by bol prístup, ako obchodovať fundamenty a hlavne ako si určiť správny moment vstupu a výstupu z trhu. Takže dnes celková spokojnosť s pánom Trichetom.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Svým způsobem mě ty fundamenty šlechtí morálku, když si vzpomenu jak jsem byl pře třemi měsíci vyplázlej z každýho pohybu na trhu, dneska si klidně počkám na těch pár zpráviček který mě zajímají. To neznamená že bych od rána do večera nenakukoval do grafů, to sice koukám ale už nemám absťák když nejsem v trhu.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...