Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Komentáře a tipy k vývoji měnových párů - II.


Sid

Doporučené příspěvky

ICE [SR] Napsal:
-------------------------------------------------------
> Pokial ide o posuvanie SL, ja by som neposuval SL
> na nulu, ale aspon na 1 dolar. Ked to zavrie na 0
> tak som pritom zbytocne stravil cas, ale ked na 1$
> tak je tam sice smiesni zisk. Ale je to zisk. Neni
> to minusovy ani 0 obchod. Je to obchod ziskovy aj
> ked len 1$. :) Lebo ked si zobereme statistiku do
> zadu budem mat 10 nulovych obchodov, alebo 10
> plusovych obchodov a 10$ na ucte k dobru. Co vy
> nato? :) Posuvat stoploss je OK. (tu) :)


Ten posuna děláš přesně jak Woodie, ten posouvá SL při +10 až +12 pips od BE (vstupu) na +1 pips od BE.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 4,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

M.F Napsal:
-------------------------------------------------------
> Mam taku otazku, ako riesite viacnasobne vstupy
> pri zverejnovani dat vstupujete na entry hned z
> viac lot, alebo ich rozmiestnujete do urcitej
> predpokladanej vzdialenosti od seba?
> Lebo clovek z jedneho lotu nezbohatne hlavne je
> treba vyuzit ked sa data vydaria.
>
> -Milos-
> __________________________________________________
> _____________________
> "Peniaze su iba myslienka. Ak chcete mat viac
> penazi, zmente svoj sposob uvazovania."
> - Robert T. Kiyosaki


Záleží na typu dat, ale např na měsíční nezaměstnanost dávám vícenásobné vstupy 30 pips (SL 100, PT 90) + 40 pips (SL 100, PT 80) na každou stranu. PT hlavně kvůli tomu, že někdy nejde posouvat SL. Na jiných typech dat je to jiné, tam to někdy dělává cik-cak, tak dávám vstup 25-30 pips (SL 100, PT 30-40) někdy další entry na PT toho prvního.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

TEQA

Teda mě SL 100 pips přijde docela móc hodně, navíc bys musel mít pozici zajištenou protože jestli máš vstupy 30-40 pips daleko tak ti to chytne opačné entry dříve než SL. Entry dávám 15-30 před zprávami od aktuální ceny 30 pips na yenu a euru a 40 na libre .SL dávám na euru a yenu kolem 30 pips včetně spreadu a na libře 35-40 včetně spreadu. Nestojím totiž o pohyby které lítají sem a tam, raději si počkám na ty které jedou jen jedním směrem. To že mám entry tak daleko eliminuje takové ty skákavé pohyby sem a tam těsně po zprávách takže když to stojí za prd, ani nejsem v pozici a po 20-30 minutách entry odstraním.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to TEQA a lisakus

čau hoši,
takže si myslíte, že při zítřejším vyhlášení stavu zaměstnanosti v USA, by mohlo dojít k výraznému pohybu?
Moc se v těch zprávách ještě nevyznám, mohli byste mi, prosím říct, které ze zpráv za ten měsíc, stojí za
zvýšenou pozornost, myslím které zprávy budou mít větší vliv na pohyb?
Ekonomické kalendáře jsem si vytiskl, ale potřeboval bych to ještě upřesnit od zkušenějších

(tu).
Díky.
Marek

Link to comment
Sdílet pomocí služby

marek53 Napsal:
-------------------------------------------------------
> to TEQA a lisakus
>
> čau hoši,
> takže si myslíte, že při zítřejším vyhlášení stavu
> zaměstnanosti v USA, by mohlo dojít k výraznému
> pohybu?
> Moc se v těch zprávách ještě nevyznám, mohli byste
> mi, prosím říct, které ze zpráv za ten měsíc,
> stojí za
> zvýšenou pozornost, myslím které zprávy budou mít
> větší vliv na pohyb?
> Ekonomické kalendáře jsem si vytiskl, ale
> potřeboval bych to ještě upřesnit od zkušenějších
>
> (tu).
> Díky.
> Marek


Už to tu bylo jednou, jak někdo napsal blikající kardiogram je dost výstižný, ale červený vykřičníky jsou taky dobrý, jak kdy.

www.derivatecheck.de/termine/?pagetype=12&site=DC&terminkat=0&TerminWoche=27&month=07&year=2006






Link to comment
Sdílet pomocí služby

NFP jsou bez debaty jedny z nejdulezitejsich fundamentalnich dat USA. Jednim z duvodu je fakt, ze NFP jsou vysledkem hodne siroke ankety, na rozdil od nekterych ostatnich fundamentu. Vysledkem je tedy dost presny obraz miry zamestnanosti, respektive nezamestnanosti.
Krome NFP je dulezite vse, co nejakym zpusobem nastinuje hospodarsky rust a potazmo inflaci.
Urcite si take nenech ujit Retail Sales, Trade Balance, CPI, GDP. Casem zjistis, jak jednotlive komponenty zapadaji do ostatnich a jak se to odrazi na potencialu zvysovat ci snizovat urokove miry (coz je alfou a omegou cele veci).

Sleduj fundamenty zminene vyse a urcite v tom brzo uvidis velky ziskovy potencial.

czaussie

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to lisakus a czaussie

díky za odpovědi.
na ty německé stránky sem se díval, chci se zaměřit na zprávy s kardiogramem.
velký výdělečný potenciál ve fundamentech samozřejmě vidím jen sem si všiml, že ty zprávy s vykřičníkem
nefungují nic moc, právě proto se více zaměřuji na zprávy s kardiogramem, jako má být zítra ta zaměstnanost
v USA.
nastavuji vstupy tak 30 bodů do obou stran, ale chce to fakt větší pohyb, aby mě tam něco vstoupilo.
zaujala mě metoda, kterou tady dneska popsal TEQA, myslím ty dvojité vstupy, už jsme se o tom spolu
bavili na Woodiem, ale ještě sem to nezkoušel, zřejmě to vyzkouším zítra, jen ten SL o 100 bodů je celkem brutální,
ale zřejmě to funguje...
zaměřuji se na GPB/USD...
Všem přeji úspěšné obchody
(tu)
Marek

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...