Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Komentáře a tipy k vývoji měnových párů - II.


Sid

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 4,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

lisakus:
Jak to tak sleduji, tak CMS měli zase svůj den... :-)
Pro nováčka jsou tyhle nestability a odchylky k vzteku, nicméně kdo už trochu ví, jak to u nich chodí, tak se z toho dá pěkně těžit. Stačí jen sledovat VT demo-live a třeba ještě data z platformy MT.
Jinak já si na těchto pohybech spravil chuť, škoda, že jen na demu... :-) Dvojnásobné pozice na libře,euru i jenu přišly vhod. Nyní už vše zavřeno...
To all:
Bude dnes ještě někdo obchodovat, nebo ještě něco držíte?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

jinak na demu dneska slušný zisk, chytlo mi to 4 entry z celkových 6, celkem bylo ve hře 12 lotů, a zisk pěkných 966 pips, na ostrým se budu muset spokojit jen se 100 pipsíkama, pokud me euro vyhodí na SL +20, no tak teprve teď me na euru zavřeli pozici na +50 na 1.8237 když už mi to lízalo SL. takže nakonec + 130 pips, hezký na konec týdne

Link to comment
Sdílet pomocí služby

marek53 Napsal:
-------------------------------------------------------
> to lisakus
>
> dal jsem entry na libru a ona se skoro vůbec
> nehnula hlavně, že euro pěkně vyletělo, ale já
> tam
> nebyl, to je fakt smůla...
> Marek


je dobré zadávat entry aspoň na dvou párech i z těchto důvodů, jako zracdlovou pozici k EUR/USD můžeš vždy použít pár CHF/USD, je tu sice vyšší spread a menší hodnota pipsu, ale je to jistota. S tím souvisí i pohyby, pokud jsi viděl, že se to hýbe na euru a opačně na franku, měl jsi zksusit naskočit za market.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

lisakus Napsal:
-------------------------------------------------------
> dzink Napsal:
> --------------------------------------------------
> -----
> > lisaku, libra je nazivo okolo 1,8500
>
>
> u cms libra zamrzla na 1,8420 a je tam pořád,
> naskočil jsem za 1.8421, ted se teprve pohnula,
> sem do toho měl skočit s několika loty, škoda.


To lisakus:

já jsem to tak udělal, ještě se mi nikdy nestalo, že by libra šla na datech proti pozici EUR.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

marek53 Napsal:
-------------------------------------------------------
> to TEQA
>
> nevzalo ti to entry na GPB/USD?
> měl si nastavené entry na EUR/USD?
> nechápu, proč libra reagovala tak pozdě...
> Marek

entry na EUR/USD jsem měl a v pohodě na 2 loty, 1. jsem zavřel na protnutí TCCI s CCI a 2. na HFE, to samé na USD/CHF a USD/JPY.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to TEQA

Jasně já mám taky vždy puštěný major páry s dolarem a když se jedná o US data a vidím že skočil třeba jen jeden o pár desítek pips, tak jdu okamžitě do ostatních za market buy, pokud ještě stojí. Dneska to bylo jak probuzení, jen sem zaslechl že cinkly entry na demu kouknu doprava, pak doleva a hned sem vedel co dělat, když se mi tohle stalo poprvé před několika týdny tak jsem jen přemýšlel co budu dělat, dneska rychlý klik myší, potom 2 x entr na klávesnici a sem v tom, není čas na nějaké přemýšlení.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

images Napsal:
-------------------------------------------------------
> lisakus:
> Jak to tak sleduji, tak CMS měli zase svůj den...
> :-)
> Pro nováčka jsou tyhle nestability a odchylky k
> vzteku, nicméně kdo už trochu ví, jak to u nich
> chodí, tak se z toho dá pěkně těžit. Stačí jen
> sledovat VT demo-live a třeba ještě data z
> platformy MT.
> Jinak já si na těchto pohybech spravil chuť,
> škoda, že jen na demu... :-) Dvojnásobné pozice na
> libře,euru i jenu přišly vhod. Nyní už vše
> zavřeno...
> To all:
> Bude dnes ještě někdo obchodovat, nebo ještě něco
> držíte?

Dnes konec, spokojenost, tedy kromě toho cable.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Pánové, i když obchoduji jen GBP/USD tak mám vždy otevřené i EUR/USD. S tím "zaseknutím" na grafu jsem se již pár krát setkal ale vždy nastoupil max s 1 lotem. Dnes jsem neváhal a postupně jim tam nasázel za 1,8424 těch lotů 8. Cenu stále akceptovali a objednávky přijali :-). Kdyby se to pohlo 10 pips down - dostal bych MarginCall . Když se nám to rozjelo nasázel jsem SL na 1,8500 a ty mě zachránili. Nepodařilo se mi zavřít na 1,8520 jak jsem chtěl - cenu stále neakceptovali. SL to ale vzalo i když aktuál byl 1,8488. Suma sumárum 8 x 76 pips = 6368$.

Přeji všem hodně takovým dnů. Igor

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...