Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Komentáře a tipy k vývoji měnových párů - II.


Sid

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 4,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Ja som tiez na live a preblikuje to na EUR a GBP, raz normalny a raz nulovy spread. Prisiel som na to tak, ze som nevidel ASK ciaru, tak som to prepol na 1M a bolo to to iste. Schvalne som chcel zadat prikaz no a ASK aj BID boli rovnake. Teraz to uz ide normalne.
Inak dnes o 14:30 bolo zas VT live oneskorene, cca 10pips na Eur.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

M.F

Obchodujem na 15min grafoch podla Woodieho CCI ( trocha aj podla seba ) a vystupy su aj moj problem. Zacal som ich riesit tak, ze mam zaroven zapnuty aj 5min graf s CCI a ked sa mi uz podari dobry vstup ( ako napr. dnes ), tak vystupujem, ked na 5min grafe CCI prechadza cez nulu. Podrzi ta to takmer v celom trende ( napr dnes GBP, EUR, CHF). Jasne ze nie vzdy to funguje na 100%, ale uspesnost je pomerne slusna. A este jedno pravidlo -> snazim sa uzavriet obchody do cca 16:45 az 17:00, potom dost casto prichadza korekcia.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Miki01
Ano jedna z moznosti ako slusne vystupit z pozicie je aj WCCI, ale ja ho nepouzivam lebo mam svoj "system" nieje problem vystupit z pozicie na zaklade iindikatora, ale prave pre moju obavu o zisk.

all
Podla mna ku korekcii dochadza potom ako vacsina obchodnikov zacne mat pocit ze uz bolo "dost zisku" a teda zacnu vyberat zisk utvara sa korekcia nasledne na to caka dalsia skupina obchodnikov, ktora nastupuje po utvoreni korekcie a zacnu nasledne tvorit pokracovanie trendu.
Je to tak alebo sa mylim

Link to comment
Sdílet pomocí služby

M.F

Mas pravdu, ale ta korekcia o 17:00 ( alebo nieco malo pred) je sposobena tym, ze konci Londyn a teda sa uztvara urcity objem obchodov. No a ostatni traderi zacnu uzatvarat tiez, ked vidia, ze sa to pohlo naopak a potom dost casto vznika prave v tomto case pomerne velka korekcia, hoci po nej trh pokracuje v povodnom smere. A to byva priblizne o 19:00, ked amici pridu z obeda.
Teda aspon mne sa to tak javi, ale netvdim, ze mam pravdu.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

xTrip Napsal:
-------------------------------------------------------
> zdravím,
> včera ten pohyb, po US private sector jobs report
> ve 14:30 GTS+2 , to bylo někde v kalendáři? Já to
> nenašel ani tady
> www.dailyfx.com/calendar/briefing/ ani
> jinde ???

Byl to prý nějaký ADP report, který v kalendářích není. Ale směr nastartovala už v noci Severní Korea se svými zkouškami raket.
Milan

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...