Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Komentáře a tipy k vývoji měnových párů - II.


Sid

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 4,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

dzink

podla mna mali totalne pretazeny server, ale sluzi im ku cti, ze ho nevypli a nepadlo spojenie, ako sa to stavalo este pred par mesiacmi. Keby ich to stalo az take velke prachy, tak to uz davno riesia. Ako sa vsak zda, lacnejsie pre nich je pracovat so zastaralou technikou ( aj ked to je pojem relativny, pretoze ked si nieco od pocitacov kupis, na druhy den je to stare, je to este ovela horsie ako s autom). No a ta cervena candela na 15M, hned po prvej velkej na GBP, tiez o niecom svedci - vacsinou tam ludia posunuli SL ( 1,8500 ) a vsetko im to tam aj zavreli (mne tiez) a tym si znizili stratu. V MT nic take nebolo a high bolo o 7 pips vacsie ako vo VT ( a to je dost, ratal som s tym, ze rozdiel by nemal byt vacsi ako 5 pips - nabuduce budem mudrejsi ) !!!
"Nedal by som si rukav odtrhnut" za to, ze kurz bude do 2 az 3 dni, najneskor do konca tyzdna tam kde bol povodne, resp. este nizsie. Mozno kalkuluju aj s tym. Predsa len, su to ludia co z toho ziju, zatial co my o tom len uvazujeme ...
teda aspon velka vacsina z nas ...
Ale to je len moj nazor, samozrejme ze vsetko moze byt inak ...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Standby:
OK, hromadný tržní příkazy jsou ve Forexu často jediným vysvětlením v případě prudčích cenových výkyvů. Jen jsem se ptal, jestli mně náhodou neunikla nějaká zpráva.
Tak se pozná nováček, neustále se pidí po vysvětlení každého většího pohybu.. :-)
A odražení od 1.8500? Noo, když té myšlence dopřeješ trochu více volnosti, tak nakonec proč ne...
(Ceny už od rána opakovaně protínaly 1.8500, šáhly si až na 1.8520)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

images, Standby
Ano sice je pravda ze cena zasla aj za 18500, ale na druhej strane co je to 20 pips za cenou nic moc a da sa to interpretovat aj ako odraz. Asi ludom ktori drzali dlhsie pozicie dosla trpezlivost a viac ich ukoncilo obchody pre nemoznost prekonat 18500 aspon tak by som reagoval ja keby som bol v pozicii dlhsie. :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

M.F:
Záleží jak ten signál interpretuješ a to i u tak jasného indikátoru, jakým je RSI. U mně teď jak na Euru, tak na Cable už pěknou dobu horizontálně osciluje RSI s linií 30. (15 min. graf, RSI perioda 14). Za signál bych považoval až jasné překročení.
Standby:
Tomu se říká pěkný vstup do nového týdne... :-)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...