Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Komentáře a tipy k vývoji měnových párů - II.


Sid

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 4,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Zda se, ze nas ceka dalsi oslabovani dolaru. Americka ekonomika dalsi zvysovani urokovych sazeb nesnese, euro naproti tomu ukazuje spis silu. (i kdyz to nechapu - evropska ekonomika neni zas v tak zarive forme, socialni stat atd...) Asi je za tim spis politika a prelevani zasob meny z dolaru do eur na blizkem vychode a podobne.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

lohna
to by bylo spíše věštění..:-), jak píše Dzink výše, sice asi dolar dál něco oslabí, ale Evropa (a ani GB) není zase na tom tak super...dolar na nějakou dobu asi zmrazí úrokové sazby, GB je naopak zvýšilo..ale stačí první spekulativní zmínka o "možnosti" USA sazeb Up a je to tam kde bylo.....každopádně mít za chvíli za libru dva dolary je asi jen "british dream"..:-)..v listopadu 2005 byla někde kolem 1,7050...(a v únoru 2002 - 1,40..:-))
SID

Link to comment
Sdílet pomocí služby

beda
koukám, že i tobě se dnes zadařilo..:-)...mrkni se do očekávaných dat v ekonomickém kalendáři, ale je dobré sledovat i celkový vývoj trhu - ne vše závisí jen na datech...bombičky, ropa, zlato, politika, války atd. atp., vše hraje na FX určitou roli..
SID

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Sid
já už pomalu nic jiného nečtu, tak tuším, kdy a co, ale stále ještě asi nemám ten správný cit pro data. Některé servery je mají označené dle důležitosti, ale jak píšeš je nutné sledovat vše a hlavně to umět správně analyzovt. Je to práce na dlouhou dobu.ˇMnohdy číhám na PC naprosto zbytečně, asi nejsem sám a pak zase jindy naskočím do trhu a on jde nečekaně jinam ( asi čekal až tam vlezu).Proto jsem hodil do pléna dotaz.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

koblih

Nic ve zlým, ale ekonomická teorie a praxe je něco jinýho, obzvlášť na FX. Z ekonomie mám státnici, ale na základě těchto znalostí se fundamenty obchodovat nedají. Klasický případ je zvýšení úrokových sazeb a oslabení dané měny. FX se hýbe podle daleko komplexnějších souvislostí a kolikrát jenom tak, jak se prostě velcí rozhodnou.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...