Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Komentáře a tipy k vývoji měnových párů - II.


Sid

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 4,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

zyx66:

ahoj:-))) ale to su tri a jedna dodatkova.
dobry kalendar mas na : a zasa neviem ci mozem, je to ceska stranka a tento hviezdickovy je na www.fxengines.com.
na forexe je bajecne to ze tam sa da zarabat takmer stale okrem vikendov mala som kabel a eur/usd a nejako sa mi to pomaly nazbieralo:-) neskalpujem pretoze to neviem a myslim si ze z vyskou spreadov ktore mame to nema zmysel
ak by bolo rozpatie 1-2 pipsy prosim ale nad tri ee.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

zyx66:
ja som bola odvcera long na obidvoch paroch /teda uz po zbere/ ale vela som tam nemala ani japonci ma tentokrat nepotesili a oni zvyknu nakupovat "lacny dolar" ale nechala som to bezat a pozriem sa tam zrana a co nevidim :-) dobry zaber ale vzdy zalezi od toho s kolkymi lotmi do toho ides. a tak :-)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

SID

Jak tak nad tim premyslim, tak to by jsem celkem bal, ze by mi nejaky bezdomovec utece s pocitacem. Nebo teda s temi otevrenymi pozicemi, ktere muzou mit vetsi hodnotu nez ten pocitac. Mimochodem, chodi tam pod ten most i ta baba s tou husou jak kseftuje s temi daty?

No a abychom se vratili zpet k tomu k cemu mame....vsimli jste si jak se zacali pohybovat grafy EUR/USD, GBP/USD a hlavne USD/JPY?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...