Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Komentáře a tipy k vývoji měnových párů - II.


Sid

Doporučené příspěvky

sid:

a jezdí kolem tebe ta babka na kole do reuters. a ty to potom víš info dřív než ten vrátný. tak ted jsem to konečně pochopil. jdu před město abych ji odchytil dřív než ty.

jinak si myslím, že euro má stále potenciál proti dolaru posílit. nicméně dnes to bude klidnější než včera.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 4,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

dzink
tak, tak.. stačí vydařený včerejšek a hned je všeobecně veselo...:-)

Hned zrána se nám ty grafy nějak rozkmitaly a cable atakuje znovu 1,9, zatím budu jen sledovat a uvidíme co na to nejprve data v GB a cable v 10,30 a EU v 11,00.....pořád věřím v mírnou korekci down , ty předpovědi nejsou nic moc...i když to může na druhou stranu stále tlouct včerejší pokračující eufórie z propadu dolaru....
SID

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Tak konečně jsem se dočkal a pár GBP/JPY se chystá na jih, doufám že cesta bude dlouhá, v případě negativních zpráv dnes na libře se to ještě urychlí, zatím jsem v zisku kolem 100 pips na pozici/ Pár EUR/GPB se taky odtrhl ode dna, nyní v zisku jen 45 pips na pozici, ale k hodnotě bodu taky dobrý a kdo obchoduje pár GBP/CHF tak si taky určitě přišel na své již přez 200 pips / tento pár mám bohužel v pozici pouze na demu, ale budiž taky potěší. Takže teď už jen očekávat špatná data pro libru a nejlépe dobrá pro euro. Někdy se opravdu vyplatí kouknout večer na daily timeframe :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...