Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Komentáře a tipy k vývoji měnových párů - II.


Sid

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 4,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

SIDe,
jinak díky trochu za tip. Hlavně za vysvětlení, proč ten hlavní pohyb byl až po nástupu NY.

Kde se tak jeví TP? Jestli to prorazí (asi jo - den je ještě mladý) 1,2810 tak další S/R registruji až na 1,2790. Ale na to jak to bude, mé jasnozřivé schopnosti nestačí.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

XJirkaX
no tam se ještě určitě vrátí...záleží kdy..:-), už jsi tady psal dopoledne o posilování eura na základě "tvého úsudku", je tady dobrým zvykem psát k tipu i nějaký argument proč to tak vidíš...., sorry, ale jinak je to jen plácání do vody, které místnímu fóru moc toho nepřinese...
SID

Link to comment
Sdílet pomocí služby

re SID
OK, to máš pravdu. Dopoledne jsem totiž odhadoval, že ZEW index dopadne líp, než dopadl. Špatnej předpoklad.
O 1,2900 jsem mluvil na základě několika TA, který jsem získal na netu např. mediaserver.fxstreet.com/Reports/63c617cd-42b6-4b76-9d33-888181504f6b/dc839bb1-17ee-4269-bec3-f23d16f83cb4.pdf
Dělám i svoje analýzy, ale na rovinu říkám, že nejsem moc zkušenej trader.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

XJirakX
OK...:-)..to se nám Mizuho Bank na základě TA u eura trochu seklo....

Merlin
i když to do tohoto vlákna nepatří - klikni si nahoře v grafu na lištu Otevřené pozice, pak pravým tlačítkem zvol Vlastnosti - Rastr, když jdeš do plusu zvol zelenou do mínusu červenou (nebo jiné colors), stejně si můžeš upravit i velikost a typ písma
SID

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...