Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Komentáře a tipy k vývoji měnových párů - II.


Sid

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 4,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Side, co si myslíš o síle Eura? Nechci dělat unáhlené závěry, ale asi to za nějakou chvíli uzavřu s mírným ziskem a budu sledovat, jestli nedojde k odrazu od 1.2850 s případným short, kdyby to prorazilo tuto hodnotu tak si počkám na 1.2880, kde by mohlo taky dojít k otočení... Jinak EUR/JPY a jeho dvojitý vrchol u 149,70 skýtá možnost cesty na jih k 148, no těším se, bude to určitě neméně zajímavý den jako včera :) (88pip)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

rhombic
dnes dopoledne je to u mne o ničem a když už, řídil bych se spíše pivoty.., uzavřel jsem noční ziskové pozice s JPY a spíše si počkám na odpolední USA prodej domečků...těžko říct, zda příjde do otevření N.Y. nějaký pořádnější impuls.., skoro 90 pips je dobrý výsledek !!..:-)
SID

Link to comment
Sdílet pomocí služby

na 18:00 se koncentruju nejvíc, poslední dobou si začínám říkat, že analytikům to moc nejde, takže je možná i nějaká ta změna, na jejich odhady dnes XXXX ! ale přece jenom lze něco chytnout i v tomto ranním trhu, že :) Na Euru teď mám 12pip, stále v pozici, ale pro jistotu jsem se hodil short na AUD/USD, zatím to vypadá dobře tak uvidíme :) Stejně mám pocit, že takovíto trh vyvolá u velkých zvířátek prodejní náladu u 1.2850, takže jestli mi indikátory dají nějaký signál na short u této hodnoty půjdu short.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To Jano , roxo :

No z technickeho hladiska to vidim skor na UP je tam suport a zaroven UP trend line. Roxo ty prikladas vacsiu vahu trendu na 15 min ako trendu na day a 4H grafe ? skor by som povedal ze by to malo byt naopak. Ale je pravda ze ten dvojity vrchol to moze nastartovat pekne down

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...