Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Komentáře a tipy k vývoji měnových párů - II.


Sid

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 4,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Dnes pomaličku zavíračka...pěkný den..:-), ještě bych upozornil na noční Tokio (1,50 hod. SELČ), kde se očekávájí hodně dobré výsledky japonské obchodní bilance za červenec:

JPY Merchandise Trade Balance Total (yen) (JUL) 23:50 19:50 940.0B 807.3B
JPY Adjusted Merchandise Trade Balance (yen) (JUL) 23:50 19:50 725.0B 612.5B

Vstávat kvůli tomu ale nebudu - možná budou asi jen ti skalní...:-), ale s jenem by to mohlo pohnout...od včerejška ztratil na dolar hodně přes 100 bodů a pokud budou výsledky cca jako jsou očekávání, myslím, že ztrátu trochu umaže...už teď mne svědí ruka nad lehkým entříkem proti dolaru..:-)
SID

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Sid Napsal:
-------------------------------------------------------
> Dnes pomaličku zavíračka...pěkný den..:-), ještě
> bych upozornil na noční Tokio (1,50 hod. SELČ),
> kde se očekávájí hodně dobré výsledky japonské
> obchodní bilance za červenec:
>
> JPY Merchandise Trade Balance Total (yen) (JUL)
> 23:50 19:50 940.0B 807.3B
> JPY Adjusted Merchandise Trade Balance (yen) (JUL)
> 23:50 19:50 725.0B 612.5B
>
> Vstávat kvůli tomu ale nebudu - možná budou asi
> jen ti skalní...:-), ale s jenem by to mohlo
> pohnout...od včerejška ztratil na dolar hodně přes
> 100 bodů a pokud budou výsledky cca jako jsou
> očekávání, myslím, že ztrátu trochu umaže...už teď
> mne svědí ruka nad lehkým entříkem proti
> dolaru..:-)
> SID


SID

Ja urcite nezklamu a zucastnim se :-) prospal jsem cele odpoledne :-) a patecni pozice mam uz KONECNE! pod strechou, vse v plusu a to jsem mel 16 lotu v tezkem minusu... i -1100 na lot :-(
Jsi schopny a ochotny napsat k tomu jenikovi neco vic?

Radovan

Link to comment
Sdílet pomocí služby

radovan65
až se bude dělat konkurz na českého kamikadze, tak se přihlaš, dám ti hlas..:-)...být v mínusu 1100 bodů/lot - to je snad fór...
K JPY, který sice není mým šálkem čaje, ale dnes mne to nějak zaujalo:...takový přebytek obchodní bilance (předpoklady) Japonsko dlouho nepamatuje a dnes se celkem zvetil i NIKKEI 225 Fut, téměř o 200 bodů(1,15%) plus. Komentáře z Bloomberg dnes taky mírně optimistické... www.bloomberg.com/apps/news?pid=20601101&sid=arWMK2RgXjzY&refer=japan
Teď sice odpoledne dolar řádil proti JPY, jak černá ruka, ale myslím že se zavíračkou v N.Y. ztratí dech (ne-li dříve, nic neroste do nebe) a dvě hodiny po půlnoci to JPY rozbalí v datech (pokud jsou předpoklady analytiků pro Merchandise Trade Balance správné). Od včerejší 10,00 hod. přišel JPY o 140 bodů a kompenzace, vzhledem k očekávaným datům, je nabíledni. Cvičně jsem už zadal entry na 116,45 a další o pár coulů níže...ráno mne čeká buď:

1. nějaký zisk
2. nerealizované entry
3. v nejhorším případě o jedno entry se SL, po případné re-reakci trhu, příjdu

Za ty data a optimistické komentáře to podle mne dnes v noci stojí, vyděláno je za dva dny už dost a z nějakých případných 120-150 pips mínus si hlavu dělat nebudu ....Nikoho ale nenavádím k následování !!..:-)
SID

Link to comment
Sdílet pomocí služby

katka55,
jen se přidám, že jsem to dnes taky docela domotal. Jsem druhý den na live a vypadá to, že by mě měli odchytit a dát do klece.
Na demu jsem nevěděl, čeho všeho jsem schopný, nicméně je čas se z chyb poučit :o)
Večer si to taky zkusím, ale pro jistotu s entry na obě strany. Moc jednoznačným datům nevěřím, i když podle TA na 1D grafu to vypadá také na JPY down.
Necháme se ráno překvapit.
Jirka

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...