Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Komentáře a tipy k vývoji měnových párů - II.


Sid

Doporučené příspěvky

katka55
někdy se to vytušit dá..., ale ta noc se netýká jen USD/JPY..., GBP/JPY udělal od včerejšího rána přes 200 bodů a taky je čas na kompenzaci, myslím, že půjde brzo pod elektriku (tam mám zkusmo další entry), i když je tam spread 8 bodů..
SID

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 4,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

kunas
No já jsem tady jedině po večerech, takže čekám. Nevíš náhodou v kolik přesně je ta Trade Balance. Na ForexFactory mají 1:50 a na Easy-Forex mají 1:30.
No mě už to vzalo jeden entřík, ale myslím si, že před vyhlášením bude ještě korekce tak na 116.65. co ty na to?
Jirka

Link to comment
Sdílet pomocí služby

kunas
díky moc, podle těchto S/R www.fx-charts.com/pgs/database_view.php?id=18 má USD/JPY taky překoupeno. Dostal se dnes nad hranici R3 a všechny předpovědi k JPY taky nahrávají, ale..........však to znáte:o)
Nakonec to bude bez pohybu a nám zbudou jen krvavé oči. Nastavím svého Hanse123 a jdu spát.
Díky moc za pomoc a snad nám ráno nevypadnou oči z důlků.
Hodně štěstí
Jirka

Link to comment
Sdílet pomocí služby

SID

Ty nedavas limity a ja SL :-) Ja mam radeji uz neco jisteho v kasicce, i dkyz me pak mrzi, ze uzaviram prilis brzo... rekni mi ale prosim svuj nazor, nebot to nemam s kym jinym porovnat a bude to zajimat asi i ostatni...

Drive jsem bral na velkem lotu kazdy +10 pipsu... coz je vetsine pro smich, ale delal jsem denne 20-30 obchodu a na kazdych 50 jsem mel jen jeden ztatovy... takze denne +2000 az +3000 USD... na zacatecnika mi to staci :-).
Pozdeji jsem to prehodnotil a v ramci obchodniho dne jsem barl +20 a ted do toho tak casto necivim a jsem asi vic nenazrany a beru kazdych +50 pipsu..., tedy nastavu pri kazde mene na +500 USD...
Ma to vyhodu, ze u toho nemusim porad byt, ale nevyhodu, ze minu plno hupu nahoru a dolu, ktere by se daly krasne oskalpovat... to je ale videt az po vykreselni grafu :-)

Skoda, ze u VT nejde nakoupit opacnou pozici, aby se predchozi nezrusila... jde to u MT???

Diky :-)

Radovan

Link to comment
Sdílet pomocí služby

kunas Napsal:
-------------------------------------------------------
> radovan65
>
> Jde o to jak moc se přihřejí.
> Jak to vidíš ty?
>
> kunas


kunas:

Presto, ze mam 3 hvezdicky a vydelavam pravidelne radove 2-3.000 USD denne, tak jsem tu za mistniho saska, coz si nestezuji, nybrz se tim chlubim! :-) Zpetej se me radeji, jestli porostou houby nebo tak neco... nechci si te vzit na svedomi svoji radou... nevim, jak mas silny ucet, aby ti vydrzel margin i 4 dny v minusu, jako mne :-)))

Ale... padaji tu nazory, ze to protne 115,0 ... mam-li se obnazit, pripoustim to to i ja a dodavam, nemusi to byt hned zitra :-), coz je napr. mne jedno...

Radovan

Link to comment
Sdílet pomocí služby

SID
EURo je takovy tik, ten proste musim :-), na nem jsem odkojeny :-), ale ne mlekem, ale adrenalinem... i kdyz ten jsem produkoval asi nejvice u JPY...
EUR/USD se uz umoudrilo a padi na sever!

Na GBP/JPY uz 28 pipsiku :-)

Za tip na SL ti diky... snad se i ja osmelim a dam si ho tam, kvuli zajisteni mamonu, at skoncim s plusem...

Mrzi me, ze pijes takove svinstvo! Urci si nejakou mrtvou schranku v jakemkoliv meste, at neprozradis identitu a ja ti do ni dorucim desetiletou haluzkovou! :-)

Mam celkove plus 1300...

r.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...