Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Komentáře a tipy k vývoji měnových párů - II.


Sid

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 4,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Pěkně cable zase valí budiž pochváleno jsem byl chvíli zaskočen long jsem měl 5 lotů se SL na -20 a short mám 7 lotů se sl + 20 checht Tp nenastaven takže teď už zase valíme short na cable ...nechápu kde se bere ta síla že to má pořád kam klesat no uvidíme kolik vyždímáme čest práci shorťáci.....:))) doufám že to bude padat ještě notnou chvíli.Včera jsem vypad na SL s profitem a dneska mi zase ten cable dá no je mi líto katky55 pokud stále drží ty long a nevyhodilo ji to na posunutém SL tak upřímnou soustrast.....

Link to comment
Sdílet pomocí služby

zdravim

dneska jsem cekal prave na 12:00pm EUR German Industrial Production. Jak je videt, tak to asi melo vliv a dolar klesa...ale downtrend zacal az kolem 12:30...tak se chci zeptat, jak to u techto fundamentu chodi...kdyz je tam uvedeno 12:00pm, tak presne v tuto dobu nekdo na tiskovce rekne vysledek, nebo mu to muze treba trvat pul hodiny jako v tomhle pripade? nebo zkratka trh zareagoval az s pulhodinovym zpozdenim?
dik
kalich

Link to comment
Sdílet pomocí služby

TEQA:
To jsi chytl solidne, mne to vykmitlo na peclive posouvaným SL, muj TP byl podstatne chamtivejsi.. :-)
Na zaklade ceho jsi urcoval TP?

DarkMan: Jakýpak prosvihnti, dneska si můžeš chrochtat, ten prudky vykyv na JENu byl dost nečekaný a chytnout ho v plné síle..... prostě happy day. :-)
Short od rana na CABLE? Cisty predpoklad, nebo díky Hansovi, či necemu takovému?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...