Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Komentáře a tipy k vývoji měnových párů - II.


Sid

Doporučené příspěvky

Zdravím,
už druhým týdnem se peru s fundamenty a je to tak šul nul. Dnes po delší době trošičku úspěch.
S tím BOJ je to asi marné, ale párkrát nás tento týden jpy překvapil, čekat nebudu, ale v 3:00 nastavím entry na +-20pips od ceny,TP40 a přesun SL na BE po 15pips.Většinou před sazbami je trh klidný, tak uvidíme až se vzbudím.
přeji příjemnou "malou sobotu"
Jirka

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 4,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Tak jak to dnes vydite, jelikoz nejsou fundamenty je to opet na TA a libi se mi nasledujici pary

Ja nejak takto:
AUDUSD - Up divergence, nachazi se na silnem supportu.... cekam na potvrzeni vstupu
EURUSD - UP nachazi se na supportu, a je divergence ale neni pro me zatim prilis prokazana ... hlidam
GBPUSP - UP divergence ale neni pro me zatim prilis prokazana ... hlidam

EURJPY & GBPJPY - podle me to dal jenik neutlaci, pockam jeste co v 8:30 vypadne z BOJ a uvidim premyslim o vyletu na sever.

Co myslite? Pripadne pokud ma nekdo nejaky jiny tip tak napiste :)

Mira

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Inak k to mu jenu .... myslim si ze to vyhlasenie o nizkom jene je len strach z este slabsieho jpy voci eur. ECB zacne dvihat uroky a to eur zase posilni proti jenu a to sa nemcom moc nepaci. Uz teraz je hodne vysoko a asi ho pred dvihanim urokov potrebuju trosku zrazit. Tipujem ze eur/jpy by sa mohol dostat k 143,50.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Radekter:
nedavno jsem to tu psal, vetsinou na IRC kde sleduju i ostatni zpravy viz vlakno "IRC Zpravy" nekdy mrknu i na jine stranky odkazy jsem daval cca pred 2 dny tak se mrkni zpet.

TEQA:

Jasne to ja vetsinou taky ale pokud prijde signal driv byl hrich to nebrat. Ikdyz co se cablu tyce tak jsem vypozoroval ze do 9hod to jde jednim smerem pak nastoupim londym a vse je jinak :) ale neni to pravidlem

Mira

Link to comment
Sdílet pomocí služby

DarkMan:
Já mam taky políčeno na párech EUR a GBP na longy... Ale zatim cekam, idealni pro vstup by bylo aby cena jeste trochu klesla (low vcerejska) a odtud odraz a indikace vstupu od TA indikatoru.
S tou ropou a zlatem to myslím není tak jasný. Ropa i zlato klesalo nejvíce včera, to už by mohlo být v ceně zahrnuto. Odkud beres udaje grafy? U mě:
www.fxstreet.com/rates-charts/world-indices/
www.futures-trader.de/cons/gold_spot.shtml
Jeste bych uvítal nejaky hodinova graf i na ropu. Kdyby někdo měl odkaz, sem s ním....:-)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Images:
K te rope

Ceny ropy poklesly na nejnižší hodnotu od konce března po velmi optimistické zprávě společností Chevron, Stat Oil a Devon o objevu ložiska ropy v Mexickém zálivu které představuje až polovinu současných ropných rezerv v USA. Jeden z největších amerických ropných zdrojů by pak významně podpořil produkci Spojených Států a udržovat ceny ropy pod kontrolou.

Takze US maji ted poradnou vlastni nadrz ropy a cena ropy nema proc stagnovat si myslim. Ale stale plati napjeti okolo Iranu a nefunkcni ropne pole na Alijasce. Sice kolega mi rano psal ze nekde cetl ze by to melo byt na Alijasce opraveno
ale ja nic nemuzu najit, pokud by tak rychle opravili tak ropa pujde niz.

Mira

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...