Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Komentáře a tipy k vývoji měnových párů - II.


Sid

Doporučené příspěvky

images:

koukal jsem na ten graf na gold a silver a to je super, už nějakou dobu něco takového hledám. díky
ještě něco podobného na ropu.....

jinak také tipuji pozvolný long pohyb na cable a euru. euro se dle meho motá u supportu a doufám, že se odrazí. myslím, že min. do oběda by mohlo posilovat, potom otevře NY a může být cokoliv.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 4,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Tak jsem vyskočil na EUR +23pips a na GBP +15pips. Zajímalo by mě co ten jeník, jestli ještě půjde dolů...
Jinak jsem políčil taky na CAD ve 13:00, vypadá to, že by nám mohl trošičku posílit vůči USD. Ropa se nám trošičku zasekla a je pátek, tak si myslím, že by dlouhodobý obchodníci mohli pouštět dolarové pozice, ale raději mě neposlouchejte:o)
Chtělo by o SIDa...
Jirka

Link to comment
Sdílet pomocí služby

tak jak dneska? co myslíte kam půjde cable? na sever či na jih. škoda že sem na demu, za poslední 4 dny na cable sem udělal 320pips na jednu pozici:). Už se mi ta libra zdá dost dole. sice mi TA hlásí hooodně nejistý short, ale už by to mohlo zas jít nahoru ne, nebo se kurz prokope až do Austrálie:).

Link to comment
Sdílet pomocí služby

euforos:
Osobně si myslím, že z dlohodobějšího hlediska to klidně ještě dolu jít může... Trend je ted dolarový, cena zlata i ropy klesá, padlo pár prohlášení, které naznačovali zájem o silný dolar.
Nicméně nějaká podstatnější korekce je pro mě dost pravděpodobná, proto jsem od rána naladěný spíše na odrazy od supportu a tedy long. Zatím to je to však spíše takový skalping.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

images to může, i down...dnešek je zatím o ničem...chybí pořádnější impuls a asi budeme odkázáni na průběžná rozhodnutí velkých a doprovodné zprávy..ani ADX MA mi zatím nic pořádného nesignalizuje (viz aktuální grafy) s jen si tsak poletuje...včera to bylo jiné kafe..:-)..uvidíme SID

2201

2202

Link to comment
Sdílet pomocí služby

lisakus:
Cau chlape, dnesek zatim o nicem, pokud clovek vylozene neskalpuje.... Nejake nakupy tesne nad 1.87 ci 1.27 uz jsem dnes realizoval, zatim jen pro to, abych o chvili pozdeji skoncil na BE+1.
Jinak hranice 1.87 zacina na libre vypadat hodne krehce. Prodejni prikazy mam kousicek nize, tak uvidime... :-)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...