Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Komentáře a tipy k vývoji měnových párů - II.


Sid

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 4,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

zdravím tak co dneska se nám docela urodilo, bylo pěkně větrno, hlavně na párech s librou a s CHF, škoda že sem měl long entry GBP/CHF až na 2,3530, hlavně proto že jsem s tím pohybem vůbec ale vůbec nepočítal , ale znáte to co kdyby, nějak poslední dobou i na tutovky dávám opačné entry / nejspíše od doby kdy mě tak perfektně vypekly úrokové sazby EUR. Asi největší radost dnes měl jistě Radovan že zatáhl tu sekyru takže gratuluji a samozřejmě i ostatním. :D

Link to comment
Sdílet pomocí služby

lisakus

Aktuální stránka: 288 z 287

taky mě napadlo dát 288 do addressbaru. Nějak to chodí-nechodí. Nebude to ale nadměrným počtem příspěvků v tomto vlákně; tohle nemůže ten php skript zaskočit..

Každopádně je tohle vlákno naprosto nejfrekventovanější, server si s tím poradit MUSÍ.

Je ale pravda, že konkrétně tohle vlákno má dost chatoidní ráz (není ani divu vzhledem k tématu, které zajímá každého. A já sám mám máslo na hlavě páč se přistihuji že kecám na téma "kde je bohajeho katka55", "problematika souvislostí ledu v zimě s FX" a dalších, s prominutím, chujovinách.. Ono to _prostě_ svádí k pokecu.

Nevím. Jsme na serveru Petra a Tomáše. Náš Forex koutek je sice svým způsobem "subsidiary", nicméně aktivita je zde mocná. Věděl bych o způsobu, jak tohle zbytnělé vlákno podrobit redukční (a přitom imho prospěšné) dietě:

Komentáře a tipy k vývoji měnových párů ?? No prostě ty páry rozhoďme. Na majors (každý pár ať má svůj thread) a pak další thread na vedlejší. Vím; na FX souvisí vše se vším. Ale ruku na srdce: Primární (vážím slova a jsem sem si docela jsit) zájem je vždy o TEN ONEN měnový pár.. No a není problém otevřít si více instancí Vašeho oblíbeného prohlížeče a v případě zájmu překliknout na hlavní liště??

Jojo, čekám spršku odporujících argumentů, a doufám, že budou konstruktivní a že to nakonec nějak překopem k lepšímu.. Zakládat KatkvmpIII, IV, V, VI.. XII.. XXIV.. XL........ (k tomu to donde, věřte-nevěřte.. protože tehle server MÁ životnost a je úžasnej.. to víme všichni).

Link to comment
Sdílet pomocí služby

jj, jak se dívám tak jsem zapomněl dokončit poslední větu (halt kořalka dělá svoje.. omlouvám se):

Zakládat KatkvmpIII, IV, V, VI.. XII.. XXIV.. XL........ (k tomu to donde, věřte-nevěřte.. protože tehle server MÁ životnost a je úžasnej.. to víme všichni).

A to mi připadne opravdu absurdní (voĺako mi to príjde absurdné)...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...