Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Komentáře a tipy k vývoji měnových párů - II.


Sid

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 4,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

eMeN, :-)
diky za podporu... tak trosku jesitne citim, ze jsi zacal diskutovat po mych vicerozvastech :-) a ze jsi me, tak jako vetsina ostatnich do te doby me neznala, neodsoudil.

Diky ti za podporu, ac je to sranda, verim, ze mi prejes :-) ma metoda/nemetoda dokazala dost penez vydelat a pripadna ztrata je IMHO stale mensi, nez kdybych pokuzival spatne odhadnute SL... tolik ma teorie... je samozrejme velmi neprijemne mit otevrenych 25 lotu a pouzitelny margin kolem tisicovky, klesajici az na 200 ... to pak i me nervy znejisti a tresouci se ruka ma, traderova :-), uzavira se ztratou... ty ale jinak neprisly.

Amen.

Diky za to, ze jste! .-)

r.


P.S. U Katky 55 je r. v., kdysi kdesi to vzpominala :-)

FOR SID
(vidis, ucim se emericky!)
Diky za ten "nocni proud" a promin za to ranni mazani :-)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

r65
jj, svatá pravda. No někdy to člověku nezapálí tak, jak by mělo. Russkij jezyk jsem na gymplu opravdu "miloval"; ačkoli mi jazyky jdou jaksi samy, ruštinu a její systém výjimek jsem nikdy nepochopil. Slovenčinu mám ale strašně rád, a nejen kvůli ní jsem jaksi nervózní že se Katka odmlčela.. že by fakt margin outage..? Snad ne.

Btw jak to vidíš s eurusd a cable do konce týdne? UP?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

tritom,
ja se ucil rusky 14 let a me vysledky byly odrazem meho vnitrniho disidentskeho odboje proi totalitnimu rezimu :-)
tzn. na ZS jedina trojka = z rustiny a na SS jedina 4 = z rustiny :-). A na VS jsme s rustinarskou chlastali :-)

Kata drzela dlouho nejakou pozici a pres jeji krizove scenare si nemyslim, ze by ji to polozilo. Byly to relativne male castky a pomerne vysoka zasoba penez na ucte ve vztahu k tem castkam. Psala to verejne a bylo to ymslim radove do minus 1000 USD.

Jo to ja mel vcera jeste -31.000 :-) a dnes je to uz "jen" asi 14 .-), takze byt v opacne pozici, tak jsem 17.000 vydelal a obsadil tak v soutezi se SIDem hezke predposledni misto! :-)

At jdou ti hajzlici nahoru kdykoliv, ale at uz jdou! Denne posunuju limitku alespon o ouroky .-). Mne to celkove nijak nevadi, pokud se nestane nejaka silenost a prezije-li mi to margin, ale je to otravne a limitujici... ale jak rikava nas pan president... Nikdo nas nenuti :-)

r.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To nejsem, ale kdysi jsem si s nim psal na jeho foru. Uz ho ale zrusil :-)
Ja jsem daleko krasnejsi a hlavne SVOBODNEJSI! ... alespon zatim .-)

Me objemy nejsou az tak velke, jako je velke riziko... tzn. mit v obchode pre s90% uctu... je to blbost, to at mi nikdo nepotvrzuje, to ja vim :-), ale tocit 2% nebo 6%... jak jsou nekde presentovana takova pravidla... to je IMHO, alespon pro me, srabarna... resp. nevyuziti potencialu trhu, ktery v dany moment nabizi... ale take samozrejme o to mensi rziko... atd. stale dokola...

Ja na Katku nemam emila, abych ji napsal...

r.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Holoubek
jj, omezenost je bohužel vrozenou vlastností téměř každého člověka. Nádherný pohyb UP na NZD.. Člověk se honí za každým pipsem na majors a zapomíná, že existují i "jiné dimenze". Já osobně se mám zatím co učit, tak se soustředím jen na dva (asi jasno jaké) páry a po ztrátových experimentech s JPY jsem zatím těžká konzerva. Snad bude líp.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

tritom,
me tak jenik pekne pred par dny zablokoval, ale uz mi vse vratil... je to pekne zivy a divoky a take mnohdy nepredvidany trh, ale zatim se mi vyplaci... urcite mam radeji USD/JPY, nez cable... nevim proc, ale proste mam... uz jen asi diky memu ponocovani (celozivotne, i pred FX), kdy mi temer kazdy den po otevreni v Japansku neco pribude do pokladnicky...
Tech mych dnesnich devet stovek bylo prave z tohoto paru... sice za cely den na short, kdy se to nekolikrat mihlo kolem limitky, ale nakonec ji to protnulo. Takze zadny scalping .-)

NZD jsem jeste nezkusil... a ani nikdy nevidel graf. Dam si to dnes po pulnoci jako darek, ze jsem prezil dalsi den! .-)
K jake mene ho obchodujes?

r.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Holoubek Napsal:
-------------------------------------------------------
> na poslední chvílí jsem se dozvěděl něco o dnešní
> třiadvacáté hodině na N.Z. tak jsem stačil entry
> nastavit a už to bylo,
> sazby se sice nezvýšily ale komentář musí být
> dosti hawkish, takže zatím 52 pips ....


Moc ti BLAHOPREJU! :-)

r.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

r65
jojo, zkoušel jsem stoplosistickou taktiku a při nastavení rovnou při vstupu babo raď. Vycházelo mi to tak šull-null, nebo hodně mírně up. Já tedy momentálně SL dávám, ale dost hluboko.. spíš jako pojistku proti něčemu opravdu neočekávanému, al-džazhíra apod. Když jsem v jednoznačném profitu, pravda, přitahuji stopky co nejtěsněji pod pravděpodobnou volatilitu. Jinak do marginu exponuji průměrně nad 50% účtu, když se to vyvíjí hodně nepříznivě tak "po troškách" ztráty připisuji.. uvidím, live půjdu stejně nejdřív 12/06. Není to o penězích, ale zatím si ještě netrouvám ;-)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...