Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Komentáře a tipy k vývoji měnových párů - II.


Sid

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 4,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Tak jsem to dnes prosurfoval (většinou long-leider), v 10 pips PT a nazbíral jsem 60 pips v přepočtu na jeden lot. Dnes to bylo klidné, bez emocí, zprávy v10.30 byly zajímavé (ekvivalent včerejšího pohybu). Kdyby byly takové dny všechny .... myslím tím takto čitelné, milé.
Co je s Katkou55?
Kolik zbýva R65 ke spokojenosti (nezaregistroval jsem, zda-li už se přiblížil na svém long nějakému cíli?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

R65 - přeji ti :
1) ať jsou zprávy o nových vrtech vyčichlé
2) ať je US ekonomika slábnoucí a EU ať stagnuje (stačí)
3) ať se spekuluje o revizi úrok sazeb ECB
4) ať se export US propadá

A to vlastně je, takže .... long, long way ..... někam k 1,2850-1,2890 (týden nebo měsíc, jde to tam- že, by do švestek). A na sever, Vávro, až do Ostravy ... to tam bude teprve fičák (tam dole v dole). A už se těším, až budou jednou přijímat Rumunsko a spol. do EUR.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ráďo65, máš tu mne, tvého velkého podporovatele. Samozřejmě Katka55 tady velmi schází, už jen proto, že stále nevím, co to je 55. I Sid, ta "klidná spisovná síla" je ti určitě nakloněn.
No, roka půl jsem vydržel nediskutovat (jen jsem naslouchal a pozoroval, jak se diskutující mění a odcházejí - naposledy Galant), teď jsem se nějak rozjel. Tak zase brzdím, ale zdá se, že je to velmi přátelské vlákno s uvolněnou, většinou noční atmosférou.
Přeji dobrou noc, a ať se Vám to hýbe, tak, jak má (a hlavně nahoru).

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zítra bude server prakticky celý obchodní den out, tak jen připomenutí důležitých dat:

10,30 Hod.
GBP Retail Sales (MoM) (AUG) 8:30 4:30 0.4% -0.3% - Měsíční předpoklady dost optimistické, libra by z toho mohla těžit...
GBP Retail Sales (YoY) (AUG) 8:30 4:30 4.1% 4.0%

EUR Euro-Zone Labor Costs (YoY) (2Q) 9:00 5:00 2.3% 2.2%
NZD ANZ - Business PMI (AUG) 12:01 8:01 53.9

14,00 hod.
CHF Swiss National Bank Rate Decision 1.75% 1.50% - tak na tohle velký POZOR ! - možné a reálné zvýšení úroků ve Švýcarsku

14,30 hod.
CAD Manufacturing Shipments (MoM) (JUL) 12:30 8:30 -0.1% 1.9% - mírný pesimismus pro CAD, uvidíme..

14,30 hod.
USD Import Price Index (MoM) (AUG) 12:30 8:30 0.3% 0.9% - čtyřka USA dat, předpoklady analytiků - no nic moc...
USD Import Price Index (YoY) (AUG) 12:30 8:30 7.0%
USD Advance Retail Sales (AUG) 12:30 8:30 -0.1% 1.4%
USD Retail Sales Less Autos (AUG) 12:30 8:30 0.3% 1.0%
SID

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...