Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Komentáře a tipy k vývoji měnových párů - II.


Sid

Doporučené příspěvky

Zdravim,

Poptavka po rope trochu klesa, s ni i jeji cena, zlato se dostalo pod hranici 600 usd, us indexi se derou nahoru, to vsechno nahrava pro dolar. Na druhe strane jsem nasel na Bloomberg clanek o predpovedich pro usd/jen/euro a jejich kombinace a tam prevlada nazor o oslabovani dolaru (pozor!!! - vyhledove do dvou, trech mesicu).

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 4,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Jelikož mi dnes klekl noťas (rada: nekupujte HP! minulý nx9020 byl za rok 4x v servisu-2x z toho měněna základní deska; dnes se odporoučel i následce nx6110), tak jsem přes den měl těžkej FX absťák.. domů k stejšnu jsem přišel až ve 20h večer. Otevřel, no a v tyto mrtvé hodiny jsem se docela napakoval.. na EURUSD a cable LONG.. část uzavřena, větší část nechám běžet přes Tokio.. spíš tam věřím UP. Ráno to zase utnu a zítřek vynechám, bez noťase sem přes den mrtvej ... :-/

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Darkman

diky za objasnění, bylo mi jasne že někdo něco placnul, když se měna rozběhne na všech párech tak to jistě není důsledek poklesu či vzestupu jine měny. jinak k tomu yenu ještě poznámka:

Henry Paulson, ministr financí Spojených států, přednese v 17:00 SELČ projev ohledně světové ekonomiky, přičemž obchodníci se soustředí na případné poznámky ohledně jüanu. Ty by mohly zpětně ovlivnit jen, neboť ten je trhem často vnímán jako zástupná měna za přísně kontrolovaný jüan.

takže nějaký entřík před 17:00 na jeníky by nebyl na škodu

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...